Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

1 гривня 43 копійки за втрати води у мережах

163 Views
1 гривня 43 копійки за втрати води у мережах

Кожен споживач води в області сплачує 1 гривню 43 копійки у тарифі на водопостачання за втрати у мережах. Про це повідомив депутат Кіровоградської обласної ради, член постійної комісії  з питань бюджету, фінансів та інвестицій Сергій Гриценко.

На своїй сторінці у Facebook депутат написав про те, що на засіданні тимчасової комісії по роботі ОКВП «Дніпро-Кіровоград» присутні заслухали звіт директора Романа Ілика щодо виконання підприємством робіт за 9 контрактами по кредитним коштам, збитковості Смолінського відділення та можливості зниження тарифу на водопостачання та водовідведення.

1 гривня 43 копійки за втрати води у мережах

Голова обласної ради Сергій Шульга запропонував керівнику підприємства розробити та подати на розгляд комісії пропозиції зі зменшення діючого тарифу.

Також комісія прийняла рішення залучити державні кошти для реконструкції ділянки Смолінського водогону. На сьогоднішній день втрати води на цьому участку сягають 90% і кожен споживач води в області сплачує 1 гривню 43 копійки у тарифі за роботу цього участку. «Це потрібно виправляти. Працюємо далі», — зауважив Сергій Гриценко.

Як ми повідомляли раніше: Люди вимагають звільнення очільника ОКВП «Дніпро-Кіровоград» — Zametka — Новости Александрии

Комісія проаналізує діяльність «Дніпро-Кіровоград» — Zametka — Новости Александрии

У абонентів ОКВП «Дніпро-Кіровоград» – нові особові рахунки — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar