Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Рубрика: Статті

img
Ярослав Шаповалов – відома в Олександрії особистість, яку в першу чергу знають як засновника WOLIARТ club та WOLIART theatre, організатора багатьох мистецьких заходів. Нещодавно він зіграв одну з головних ролей у виставі народного аматорського театру «Мир вашому дому». Багатогранна і глибока людина, він бачить свою місію у розвитку культури і власним прикладом доводить: якщо вірити в себе, мати чіткі наміри і діяти – можна досягти практично будь-якої мети.
img
Заслуженого художника України Олександра Охапкіна знають в усьому світі як іконописця. Незважаючи на славу, він дуже скромна людина, живе в Олександрії і 40 зі своїх 60 років викладає станкові дисципліни та скульптуру в Олександрійській дитячій художній школі. Серед його учнів – відомі в Олександрії художники Ірина Кваша та Василь Ковач.  
img
Реабілітолог Василь Дмитренко вже понад 10 років працює з дітьми з вадами. Багатьох своїх пацієнтів у буквальному сенсі врятував і поставив на ноги. В Олександрії, куди лікар з сім’єю приїхав після початку повномасштабної війни, лікар Дмитренко перетворився на спеціаліста широкого профілю і допомагає не лише дітям, а й дорослим – після інсультів, травм, паралізованим.
1 2 25
This div height required for enabling the sticky sidebar