Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Рубрика: Статьи

img
В Александрии осталось несколько монументов советской эпохи – скульптуры сталевара и рабочей у входа в Рудоремонтный завод, молодой человек со спутником в парке имени Шевченко и памятник при въезде в город со стороны Знаменки – молотобоец с поднятой вверх открытой книгой, которого в народе зовут «Мужик с книжкой». Если с остальным всё более-менее понятно, то по поводу этого мужика есть вопросы: как правильно называется памятник, когда и в честь чего установлен, что символизирует?
img
Про результати річної роботи міський голова Сергій Кузьменко прозвітував перед журналістами у незвичному місці – в Центральній міській бібліотеці. Чому? Тому що любить читати, і тому що у бібліотеці затишно, зручно і камерна обстановка. А ще тому, що це справа журналістів –донести інформацію до жителів міста. А справа влади – працювати на результат. Незвичайний формат спілкування з міським головою сподобався: все було чітко, динамічно, супроводжувалося наочністю, багато часу не зайняло. Цей звіт разюче відрізнявся від тих, до яких звикли містяни – коли бюджетників збирали у музичній школі і декілька годин «завантажували» великою кількістю потрібної і не дуже інформації. Отже, про що говорив журналістам Олександрійський міський голова?
img
Сьогодні журналіст, письменник і краєзнавець, очільник культурно-освітнього центру «Толока» у селі Попельнастому Валерій Жванко презентував в Олександрії свій проєкт «Наші пацани». Захід пройшов у ресторані Pizza Celentano за участі журналістів, краєзнавців, депутатів міської ради, співробітників бібліотечної системи та музейного центру.
1 2 19
This div height required for enabling the sticky sidebar