Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Рубрика: Статті

img
Якщо ви, подорослішавши, так і не наважилися здійснити дитячу мрію, у вас завжди є шанс все змінити. Ви ж знаєте, що мрії збуваються і найбільш вдалий час для їх здійснення – саме зараз. Не вірите? Ось вам приклад – акторка народного аматорського театру Наталія Волкова.
img
Сергій Сипливий, дитинство якого пройшло в Олександрії, приїхав до рідного міста з дружиною - актрисою Софією Пісьман. Актор ділився спогадами, порівнював сьогоднішню Олександрію з колишньою і щиро дивувався вражаючим змінам.
img
Новий туристичний маршрут презентували в Олександрії 16 вересня. Він має назву «Смачна Олександрія». Його учасникам пропонують відвідини декількох локацій з проведенням майстер-класів з приготування смаколиків від відомих фуд-майстринь Софії Римар-Божко та Наталії Сибірцевої. Маршрут буде цікавим для олександрійців і гостей нашого міста.
img
Вранці 9 вересня Соборна площа в Олександрії приміряла нове вбрання. Її вистелили маскувальними сітками, які з початку повномасштабної війни виготовляє волонтерська спільнота «Піксель».
1 2 23
This div height required for enabling the sticky sidebar