Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Рубрика: Статті

img
Люся – звичайна дворняжка. Тиха, добра, поступлива, делікатна і вдячна, як усі врятовані тварини. Люсю привіз до Олександрії із зони бойових дій солдат Олександр Гордовий, який служить у Збройних Силах України.  
img
У книзі «Крепче стали, сильнее огня» (частина І, 2020 рік) підполковника Олександра Піщанського є розповідь олександрійця Віктора Гуртового про вівчарку Ірму, яка рятувала життя військових в Афганістані.
img
Мініатюрна і тендітна, але з міцним стрижнем всередині, ця дівчина без віку йде по життю з гарною щирою посмішкою і високо піднятою головою. Різнопланова актриса, талановита виконавиця, вона з легкістю втілюється у будь-який образ і швидко змінює амплуа. Може зіграти 10-річну дівчину і жорстоку комуністку, веселити дітей на святкових ранках і вивести на новий сучасний рівень колектив, у який мало хто вірив. Головне для неї – торкнутися струн душі глядача. І їй це завжди вдається. Акторка народного аматорського театру Оксана Кучеренко – про творчість, призначення і світло всередині.
img
Голова ГО «Серце матері» Юлієя Левандовська з колежанками розповіли про те, чим зараз переймаються матері дітей з інвалідністю, про що мріють і чому не поїхали за кордон, залишаючись в Україні.  
1 2 26
This div height required for enabling the sticky sidebar