Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Рубрика: Статті

img
Він був і залишається першим. Його випускники пишаються тим, що були причетними до нього, і з ностальгією згадують про часи, коли вони були частиною великої дружної родини. Колишні учасники тепер приводять сюди своїх дітей, Традиції і досвід, класика і новаторство, своя яскрава історія і  перспективи. Все це – про клуб спортивного бального танцю «Олександрит», якому цьогоріч виповнилося 25 років.
img
Незвичайні постановки, цікаві сюжети, яскраві костюми і танці, що запам’ятовуються своєю оригінальністю – за це ми любимо хореографічний колектив «Калейдоскоп»! Він незмінно відкриває щорічний Всеукраїнський фестиваль гладіолусів в Олександрі, неодноразово виступав у Палаці урочистих подій під час церемонії реєстрації шлюбів, і без його участі не проходить жоден концерт колективів Палацу культури «Світлопільський», на базі якого він працює.
img
У Палаці культури «Світлопільський» проходять безкоштовні заняття для дітей віком від 5 до 12 років з числа внутрішньо-переміщених осіб, яких війна змусила залишити свої домівки. Щовівторка та щочерверга досвідчений хореограф Світлана Данасієнко проводить для учасників групи коригувальну гімнастику, танцювальні ігри і психологічне розвантаження.
img
С 1982 года в этом «доме-корабле» работает единственное в Кировоградской области зуботехническое отделение Александрийского медицинского колледжа, которому в этом году  исполнилось 45 лет. С тех пор отделение выпустило более 1300 специалистов. Они успешно работают в Александрии, по всей Украине и за рубежом – в США, Израиле и других странах.
1 2 21
This div height required for enabling the sticky sidebar