Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Рубрика: Блог

img
Такі круглі килимки сьогодні плетуть для наших захисників і відправляють на фронт. Колись давно їх самостійно виготовляли чи не в кожній оселі. Не в усіх були кошти, аби придбати справжні килими, тому економні та практичні допогосподарки знайшли вихід – стали плести «кругляшки» зі старого одягу. Так вирішували питання оздоблення інтер'єру та і не давали пропадати старим речам.
img
Мало хто пам’ятає, але колись давно в Олександрії на місці гімназії імені Тараса Шевченка за тодішньою адресою вулиця Жовтнева, 20, працював дитячий будинок №3. У свій час він був відомий не лише в нашому місті, а й в області. Тепер це забута історія. І не дивно, адже цього закладу немає вже 56 років, він був розформований у далекому 1966 році. Створений у 1927-му, дитячий будинок №3 проіснував 39 років. Завдяки вчителю історії Петру Шкорині, який тривалий час збирав інформацію про цей заклад, сьогодні ми маємо документально підтверджену цікаву історію з далекого минулого про будинок, який давно зник…
img
100 років тому в Олександрії була створена дитяча консультація, а через 30 років, 23 жовтня 1952-го, - відкрилася дитяча лікарня. Цьогоріч вона відзначила своє 70-річчя. За ці сім десятиліть у закладі лікувалися декілька поколінь олександрійців, і у кожного залишилися власні спогади про нього.
img
Колись ринки, або як їх завжди називають у народі, базари були основними торгівельними точками будь-якого міста, куди приходили не лише купувати, а й себе показати, інших побачити. Тут можна було дізнатися головні новини та плітки, зустріти тих, кого давно не бачив, вибрати потрібний товар і радіти, якщо вдалося вигідно сторгуватися, ну і, зрештою, розвіятися і трошки відволіктися від буденності. Можливо, є люди, для яких все й досі так залишається.
1 2 12
This div height required for enabling the sticky sidebar