Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Рубрика: Новини

img
«БЕЗіменні» - так вирішили назвати виставку українських вишитих сорочок в Олександрійському міському музейному центрі. Чому? Ми не знаємо, хто ці сорочки вишивав, не знаємо, хто приніс їх в музей. Не знаємо жодної історії, пов’язаної з сорочками, які зберігаються в музейних фондах. І це не про недбалість, а про радянську систему, що викреслила з переліку важливого українську традиційну культуру.
img
Нехай усе задумане здійсниться повною мірою, і 2023 нас не розчарує. Нехай не буде жодного приводу для суму і образ ні на роботі, ні вдома. Нехай не буде ножів у спину і друзів, які згадують про тебе лише коли їм щось потрібно. Нехай вистачає часу, ресурсів та фінансів, аби жити так, як мріється.
img
Виставка «Намалюй Україну», на якій представлені роботи дітей з Олександрії, відкрилася 28 жовтня в Центрі підтримки біженців у Барселоні. Для українців у Центрі виділили окремий зал. Про це повідомила галерист Ірина Кваша, яка вже понад півроку живе в Іспанії. До урочистого відкриття «Українського центру в Барселоні» в новому приміщенні і була приурочена виставка. Малюнки діти присилали на конкурс, оголошений навесні галереєю Art.goodzіk.
img
У п’ятницю, 12 серпня, в Олександрії пройде низка заходів з відзначення Дня молоді. Деякі з них організовує олександрійський осередок громадської організації «Десяте квітня».
1 2 39
This div height required for enabling the sticky sidebar