Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

У Барселоні пройшла виставка малюнків олександрійських дітей

454 Views
У Барселоні пройшла виставка малюнків олександрійських дітей
Один з переможців конкурсу

Виставка «Намалюй Україну», на якій представлені роботи дітей з Олександрії, відкрилася 28 жовтня в Центрі підтримки біженців у Барселоні. Для українців у Центрі виділили окремий зал. Про це повідомила галерист Ірина Кваша, яка вже понад півроку живе в Іспанії. До урочистого відкриття «Українського центру в Барселоні» в новому приміщенні і була приурочена виставка. Малюнки діти присилали на конкурс, оголошений навесні галереєю Art.goodzіk.

Участь у конкурсі «Намалюй Україну» взяли усі бажаючі діти з Олександрії та району – усього 50 дітей віком від 3 до 16 років. Дехто представив по кілька малюнків. Свої роботи вони приносили у «Кав’ярню на Соборній», а звідти їх надіслали до Барселони Ірині кваші. «Намалюй Україну, якою ти її хочешь показати іншим країнам. Давай разом розповімо, яка вона чудова, самобутня та багата історією», — такою була головна умова конкурсу. Він пройшов за підтримки Асоціації українців Барселони «Джерело» та Генерального Консульства України в Барселоні. Тому одного переможця обрала консул Анастасія Негода, другого – президент асоціації «Джерело» Ольга Дзюбан, а третього – наша художниця і засновниця галереї Art.goodzіk Ірина Кваша.

У Барселоні пройшла виставка малюнків олександрійських дітей

Переможцями конкурсу стали Софія Хорольська, Нікіта Перцев (ученик Анни Панкратової) та Ірина Сердюк. Вони отримають подарунки від консульства та Асоціації «Джерело». Усі учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами.

Виставку відвідали партнери, друзі та куратори Центру біженців, зокрема, Каталонська організація з допомоги біженцям та емігрантам, за сприяння якою і відкрився «Український центр у Барселоні», та представники Генерального консульства України у Барселоні. Консул Анастасія Негода повідомила, що цьогоріч Іспанія прийняла 148 тисяч українських біженців, із них 49 тисяч дітей. У Каталонії проживають 32 тисячі біженців з України. Більшість з них хочуть повернутися додому, але, на жаль, не всі можуть і мають куди.  

У Барселоні пройшла виставка малюнків олександрійських дітей
Ірина Кваша

Президент Асоціації українців Барселони «Джерело» Ольга Дзюбан живе в Іспанії вже понад 30 років, активно опікується популяризацією українських традицій і культури, ініціює та проводить різноманітні заходи – ярмарки, фестивалі, концерти тощо, а також організувала українську школу для дітей «Нове покоління». Українська асоціація створена більше 10 років тому, але лише цьогоріч отримала просторе приміщення.

У Барселоні пройшла виставка малюнків олександрійських дітей

На відкритті «Українського центру в Барселоні» був презентований цікавий перфоманс. Завжди усі розрізають стрічку, а українці запропонували з’єднати декілька різнобарвних ниточок в одну і сплести з  панно:  «Хунтес» («разом»). Усім дуже сподобалась ідея. А ще на урочистому вечорі українці співали пісень, ліпили вареники, спілкувалися і ділилися планами на майбутнє.  

У Барселоні пройшла виставка малюнків олександрійських дітей

 «Український центр у Барселоні» — інформаційний, аналітичний, освітній та культурний. Тут надаватимуть різноманітну інформацію для біженців, допоможуть у вивченні іспанської, каталонської та української мови, працюватиме бібліотека, де вже є понад 5 тисяч книжок, у тому числі українською та іспанською. Наразі вже є хор з 30 українців, вокальне тріо «Калина», художні курси і театральна студія, школа та осередок українського «Пласту» для дітей від 5 років, клуб за інтересами для старших людей. Ірина Кваша буде вести у Центрі студію малювання.

У Барселоні пройшла виставка малюнків олександрійських дітей

Це буде маленька частина нашої держави в Іспанії. Тут можна навчитися нового, показати своє, побути разом в українському середовищі, поділитися любов’ю, добротою, баченням мирного світу без війни.  

Читайте також: Ирина Кваша: «Скромность денег не приносит!»

Юбилей гелереи VashArt: история, сюрпризы и новшества

«Новейшие моды» в дореволюционной Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar