Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Те, чому не навчать у школі: сім ефективних навичок для тінейджерів

74 Views
Те, чому не навчать у школі: сім ефективних навичок для тінейджерів
Portrait of happy young boy with hands folded and other children standing at the back

В Олександрії відкрилася «Школа юного лідера» «Розширюй свої можливості» для тінейджерів 13-16 років. Курс «Сім ефективних навичок» — це те, чому не навчать у школі, але точно знадобиться для успіху в житті. 

З нами ти матимеш інструменти:

1.Вміння брати на себе відповідальність за своє життя.

2.Починати справу, уявляючи кінцеву мету.

3.Вміння розставляти пріоритети – першочергово робити найважливіше.

4.Діяти за принципом «виграти – виграти».

5.Спочатку розуміти себе, а потім – інших. Щиро слухати співрозмовника.

6. Синергія — співробітництво для досягнення більшого.

7. Постійний саморозвиток.

Ці навички розвиваються одна від одної. Три з них вчать керувати собою, і це – особисте досягнення. Ще три стосуються взаємин з іншими людьми і командної роботи, і вони – громадське досягнення. Одна навичка – саморозвиток, вона веде до вміння перетворювати нові знання на практичні вміння. Які саме це навички і як усвідомити розвинути їх у собі? Дізнаєтеся у «Школі юного лідера».

Заняття у формі діалогів, психологічних ігор та плейбеків проходять щонеділі о 14.00 в Палаці культури «Олександрійський театр». Тривалість – 2 години. Перша ознайомча зустріч вже відбулася. Але у тебе завжди є можливість долучитися. «Школу юного лідера» веде магістр психології Олена Ніколаєнко. Не зволікай, телефонуй: 0680685353. Відчуй на собі потужну силу ефективних навичок.

Те, чому не навчать у школі: сім ефективних навичок для тінейджерів

Засновниця і викладач «Школи юного лідера» Олена Ніколаєнко має великий досвід роботи – як з дітьми, починаючи з раннього віку, так і з підлітками та дорослими. У рідному Мелітополі вона створила успішну громадську організацію «Жіночий бізнес-центр «Вікторія» і очолювала її впродовж 20 років. Крім того, її бізнес-центр проводив тренінги з особистого розвитку, і на його базі також працювала «Школа юного лідера». «Спочатку ми створюємо звички, а потім звички створюють нас. Я пропонує набір інструментів, які чудово допомагають жити в тут і зараз, — говорить Олена Борисівна. — Моє завдання – навчити людину справлятися з життєвими ситуаціями без психолога, зрозуміти себе, свої почуття і потреби, використовувати право вибору, розширити свої можливості, постійно розвиватися і перетворювати знання на навички. Найважливіша навичка, яку необхідно в собі розвинути – самооновлення, саморозвиток».

Те, чому не навчать у школі: сім ефективних навичок для тінейджерів
Олена Ніколаєнко
Те, чому не навчать у школі: сім ефективних навичок для тінейджерів

Докладніше про Олену Ніколаєнко, яка приїхала до Олександрії з Мелітополя: Найбільша мрія

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar