Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Хто отримає обладнання для бізнесу?

95 Views
Хто отримає обладнання для бізнесу?
Фото умовне

Переможницями тренінгу «Бізнес-модель для власної справи» стали чотири майбутні підприємиці. Вони отримають обладнання для розвитку свого підприємництва.

Тренінг проходив 30 жовтня — 1 листопада 2022 року в Світловодську.  У ньому взяли участь 16 жінок з чотирьох громад – Олександрійської, Приютівської, Знам’янської та Кременчуцької, з них 11 – внутрішньо-переміщені особи. Тренінг проводили Анна Гулевська-Черниш, співзасновниця та голова правління ГО SILab Ukraine, співзасновниця акселератора для соціальних підприємців SELab, членкиня правління Українського жіночого фонду, має понад 25 років досвіду роботи та управління неурядовими та міжнародними організаціями, експертка соціального підприємництва, досвідчена тренерка та Сергій Корнилюк – консультант міжнародної консалтингової компанії СIVITTA, бізнес-тренер, радник Нововолинського міського голови з місцевого економічного розвитку.

Хто отримає обладнання для бізнесу?
Тренери Сергій Корнилюк та Анна Гулевська-Черниш

Протягом 10 днів по завершенні  навчання учасниці працювали кожна над своїм бізнес-планом. А потім, після експертного аналізу, тренери визначили кращі моделі розвитку за такими критеріями:  мотивація, спроможність, реалістичність, актуальність , сталість. Тим, хто розраховував взяти допомогу і повернутися до себе додому – на території, де є ризики у зв’язку з війною, щоб вести бізнес там, було відмовлено.

Отже, переможницями стали:  Вікторія Рясна зі Знам’янки з бізнес-ідеєю «Енергія для життя» (оздоровчо-відновлювальна апаратна терапія у косметологічному салоні);  Єлизавета Бордюг  (Кременчук) з бізнес ідеєю навчання і працевлаштування жінок ВПО в інтернет-маркетинговій агенції; олександрійка Софія Римар, яка розвиває власну майстерню натуральних солодощів «Літо цілий рік» та Анна Данілова з Приютівки – вона створює ательє з ремонту та пошиття одягу «Країна майстрів». Їхні бізнес-моделі отримають необхідне для старту чи масштабування обладнання від ГО ОГІЦ у рамках проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України». Головна умова – зареєструватися як ФОП, оскільки наразі майбутні підприємиці не оформлені. Після реєстрації вони отримають обладнання на суму від 50 до 108 тисяч гривень.

Хто отримає обладнання для бізнесу?

Тим, кому у боротьбі за грантову допомогу цього разу не пощастило, не варто засмучуватися. Важливо, що дівчата склали бізнес-плани і можуть брати участь в інших конкурсних проєктах.

Більшість із учасниць тренінгу вже мають досвід роботи у сфері, яку обрали для започаткування власного бізнесу. Вони чітко розуміли, які товари можуть виробляти, які послуги надавати, як розвиватися. Дехто був навіть зареєстрований як ФОП, але не мав бізнес-моделі, бачення перспектив розвитку. Навчання дало можливість кожній побачити перспективи своєї діяльності.

Хто отримає обладнання для бізнесу?

Проєкт «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» триває до лютого 2023 року й охоплює Олександрійську, Знам’янську, Кременчуцьку та Приютівську громади. Втілюють поєкт п’ять громадських організацій, у Кіровоградській та Полтавській областях  – «Олександрійський гендерний інформаційний центр». Проєкт багатокомпонентний, і в його рамках, завдяки співпраці з міськими адміністраціями, планується відкриття просторів підтримки для жінок. В Олександрії – на базі юнацької бібліотеки. Залишаються в проєкті консультації психолога і кар’єрного коуча – ними можуть скористатися усі бажаючі за попереднім записом у Телеграм-каналі «Жіночий консиліум». У цій же спільноті можна дізнатися про всі новини проєкту і заплановані заходи.

Хто отримає обладнання для бізнесу?

Проєкт «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії та впроваджується організацією Пакт і ГО ОГІЦ.

Читайте також: Креативні індустрії: як це працює і на що виділені кошти?

Нудна теорія – не наш варіант, або Чого навчають у «Майстерні знань» ?

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar