Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Ізолятор тимчасового тримання підтримають бюджетним коштом

120 Views
Ізолятор тимчасового тримання підтримають бюджетним коштом

Міська програма поліпшення умов тримання затриманих і взятих під варту осіб в ізоляторі тимчасового тримання №5 ГУНП в Кіровоградській області на 2021-2025 роки погоджена виконавчим комітетом і буде винесена на розгляд чергової сесії Олександрійської міської ради.

Ізолятор тимчасового тримання №5 (ІТТ №5) знаходиться на першому поверсі адміністративної будівлі Олександрійського відділу поліції за адресою вулиця 6-го Грудня, 49. Він був побудований у 1976 році згідно з типовим проектом. У спецустанові є дві кімнати проведення слідчих дій, кімната підігріву їжі, кімната медичного працівника, 10 камер для затриманих і взятих під варту осіб та прогулянковий дворик. В усіх камерах є санвузли та підведена проточна вода. У разі затвердження міською радою, програма фінансуватиметься з міського бюджету у розмірі 150 тисяч гривень на рік.

Спеціальна установа поліції потребує фінансування на приведення до належного стану матеріально-технічного, побутового, санітарного та медичного забезпечення. Зокрема, в ІТТ №5 буде проведений ремонт камер, заміна вікон та дверей, металевих конструкцій, шлюзу для заїзду спецтранспорту тощо. Крім того, бюджетні кошти витрачатимуться на придбання господарського інвентарю, миючих та дезінфікуючих засобів, заміну санвузлів, стільців, полиць, встановлення пожежної сигналізації та вентиляційної системи.

Читайте також: Инфекционное отделение капитально отремонтируют — Zametka — Новости Александрии

Александрийское УПП УТОС получило помощь — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

7 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar