Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

На громадських слуханнях обговорили будівництво храму і 5 житлових будинків

145 Views
На громадських слуханнях обговорили будівництво храму і 5 житлових будинків

22 квітня в Олександрії  у сесійній залі міської ради відбулися громадські слухання. Участь в них взяли 85 олександрійців. Бюджетників «під список» не було. Питання обговорювалися, але не голосувалися. Вів слухання депутат міської ради, голова постійної комісії з питань комунальної власності, ЖКГ, містобудування, архітектури, будівництва та раціонального використання природних ресурсів Михайло Матвієнко. Онлайн-трансляція зібрання велася на офіційному сайті Олександрійської міської ради.

На порядку денному стояло два питання: розгляд детальних планів територій в районі Покровської площі та вулиці Міліцейської, де плануються відповідно капітальні будівництва православного храму та житлових будинків. Вони були винесені на громадські слухання у відповідності до вимог чинного законодавства: для врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації.  

На громадських слуханнях обговорили будівництво храму і 5 житлових будинків

Перед присутніми виступили Тетяна Ігнатьєва, головний архітектор міста, автор ескізного проекту з будівництва храму Покрови Божої матері, лауреат обласного конкурсу ім. архітектора Якова Паученка протоієрей Олександр Кривко та всі охочі висловити власну думку з приводу питань, що розглядалися.

Зокрема, що стосується будівництва Покровського храму, Тетяна Ігнатьєва повідомила: площа забудови церкви – 362 кв.м, змін до планувальної структури існуючої житлової забудови і об’єктів громадського призначення не вноситься.

На громадських слуханнях обговорили будівництво храму і 5 житлових будинків

Детальний план території на вулиці Міліцейській розроблений на підставі рішення виконкому Олександрійської міської ради від 16 жовтня 2020 року. Розробник – заслужений архітектор України Юрій Пенязь. Фінансування робіт – ПП «Дельта Плюс» (А.Біджаков). Територія, про яку йде мова, розташована у сформованому житловому кварталі. Наявні усі інженері мережі, за винятком дощової каналізації. На ділянці буде здійснено будівництво 5-ти 2-поверхових житлових будинків із господарськими спорудами.

Обидва проєкти були розглянуті і схвалені містобудівною радою на засідання 16 березня поточного року, розроблені у відповідності до вимог Генерального плану і зонінгу територій.

Усі доповіді, зауваження та пропозиції будуть внесені до протоколу зібрання. За результатами громадських слухань детальні плани територій вищезазначених об’єктів будуть винесені на затвердження виконавчого комітету та сесії Олександрійської міської ради.

Фото: Олександрійська міська рада

Раніше ми повідомляли: Проблема дев’яти будинків — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar