Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

На «Вербовій Лозі» розпочався спортивний сезон

97 Views
На «Вербовій Лозі» розпочався спортивний сезон

У неділю, 4 квітня, Авто-Мото Клуб «Олександрія» відкрив спортивний сезон на трасі «Вербова Лоза». Перше тренування було не на спортивній техніці, а з граблями та іншим інвентарем для прибирання. Після зимового відпочинку містян, які залюбки займалися на «Вербовій Лозі» зимовими видами спорту, траса перетворилася на смітник. Тож п’ятеро спортсменів із вдячністю олександрійцям за культурний відпочинок назбирали на 14 гектарах території траси близько 10 величезних мішків залишків веселощів  та розваг – поламані санки, снігокати, льодяники, пляшки, пакети та інше.

На «Вербовій Лозі» розпочався спортивний сезон

Прибране сміття не спалили і не винесли у посадку, а відвезли на утилізацію на міське сміттєзвалище. А згодом провели і спортивне тренування. 

На «Вербовій Лозі» розпочався спортивний сезон

Після весняного прибирання вже цього тижня розпочнеться реконструкція траси. На «Вербовій Лозі» працюватиме важка техніка – екскаватор, грейдер, бульдозер – будуть перероблені мотоциклетні трампліни і автотрек. Як і планувалося, на трасі розпочнеться велике будівництво.

На «Вербовій Лозі» розпочався спортивний сезон

Про плани і перспективи  «Вербової Лози» директор ТОВ «Авто-Мото Клуб «Олександрія» Володимир Крисько розповідав тут.

Із серпня 2018 року траса «Вербова Лоза» на умовах державно-приватного партнерства знаходиться в оренді на 49 років у ТОВ «Авто-Мото Клуб «Олександрія». Клуб став переможцем конкурсу із визначення приватного партнера з реалізації проєкта розвитку і вдосконалення авто-мототраси «Вербова Лоза», який проводила Олександрійська міська рада.

На «Вербовій Лозі» розпочався спортивний сезон

Читайте також: Перспективы «Вербовой Лозы» — Zametka — Новости Александрии

Победительницы турнира «Александрина-2021» — Zametka — Новости Александрии

Конкурс «Олександрієць року»: приймаються заявки на участь — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar