Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Навчання для ветеранів АТО

148 Views
Навчання для ветеранів АТО

Громадська організація  «Захисники України Олександрійщини» бере участь у проекті «Норвегія – Україна. Професійна адаптація». Черговий етап навчання розпочнеться з 20 лютого. Він триватиме три місяці, і по його завершенні ветерани АТО зможуть спробувати сили у відкритті власної справи  та навчитися керувати безпілотниками.

Навчання для ветеранів АТО

В Олександрії це буде вже 12 група, яка проходить навчання,  повідомив КТМ Олександр Михайлик, голова ГО «Захисники України Олександрійщини». Бажаючих навчатимуть, як  започаткувати власну справу, брати участь у грантових проектах, керувати безпілотними літальними апаратами. Спочатку була домовленість щодо 25 учасників, проте проект викликав чималу цікавість і наразі група вже нараховує 36 учасників АТО.

Навчання проходитиме онлайн у вечірній час, а практичне навчання керуванню безпілотниками відбудеться на базі ОНВК №9. Ті, хто пройдуть повний курс навчання, отримають дипломи міжнародного зразка і сертифікати.

Навчання для ветеранів АТО

У 2018 році Олександр Михайлик і ще 12 учасників АТО вже пройшли навчальні курси у Кропивницькому, що дало можливість опанувати нову професію. Тоді доводилося щодня, крім вихідних, їздити на навчання до обласного центру. Цьогоріч ветеранів АТО з Олександрії навчатимуть у рідному місті.  

Навчання для ветеранів АТО

Для довідки: проект «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» націлений на професійну перепідготовку цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві. Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин.

У ході соціальної адаптації учасники проекту отримують допомогу у правовій, психологічній адаптації, а також сприяння в працевлаштуванні та організації власного бізнесу. Проект фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії за участю українських партнерів проекту.

У період 2003 — 2019 років учасниками проекту стали 10 646 осіб, серед них 1401 учасників АТО/ООС. З початку реалізації проекту в ньому було задіяно 39 українських міст та понад 20 вищих навчальних закладів України.

Раніше ми повідомляли: Скільки гектарів землі отримали учасники АТО? — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar