Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Пил та сажа: чим дихають олександрійці

119 Views
Пил та сажа: чим дихають олександрійці
Фото: Тетяна Бабійчук

Перевищення вмісту шкідливих сполук в атмосферному повітрі у населених пунктах області, в тому числі і в Олександрії, виявили співробітники Кіровоградського обласного центру гідрометеорології. 

За даними лабораторій, які знаходяться в Кропивницькому та Світловодську, в квітні  на території області фіксувалося перебільшення середньомісячних концентрації в атмосферному повітрі:  у Кропивницькому вміст пилу був вищим в 1,3 рази, як і в Олександрії. Крім того, у нашому місті в 1,1 рази перевищено концентрація сажі – мабуть, через спалювання сухої трави і тліюче сміттєзвалище.

Обласний центр гідрометеорології  проводить постійний моніторинг забруднення природного середовища: атмосферного повітря, поверхневих вод та радіоактивного фону. Крім того, спеціалісти центру щомісячно відбирають проби поверхневих вод басейну Дніпра і Південного Бугу, проводять аналізи на хімічні та фізико-хімічні показники води у 14 річках, які протікають на території Кіровоградської області.  

Так, у квітні спостерігалося перевищення гранично допустимої концентрації у деяких річках області: з нітрогену амонійного на 1,13-3,77 ГДК та  нітрогену нітритного на 1,10-2,60 ГДК.  Вміст розчиненого кисню в водоймах області був задовільним і становив  4,49-10,5 мгО/дм3.

Радіаційний фон на території області протягом місяця критичних позначок не досягав, максимальні значення були в межах 0,012-0,015 мкР/ годину, що відповідає фоновим значенням (максимально допустиме значення рівня природного фону становить 0,024 мкР/ годину).  

Читайте також: В Александрии и посёлках будут хлорировать воду (график) — Zametka — Новости Александрии

С 1 июня Александрийский тубдиспансер закрывается. Что будет вместо него? — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar