Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Приймальне відділення відкриють до кінця квітня

117 Views
Приймальне відділення відкриють до кінця квітня

У рамках програми «Велике будівництво» у Кіровоградській області будуються шість нових приймальних відділень у медичних закладах. Уже готове до відкриття відділення екстреної медичної допомоги у Добровеличківській лікарні. Будівельні роботи у ще трьох лікарнях — Олександрії, Світловодська та Кропивницького – незабаром завершаться.

Приймальне відділення відкриють до кінця квітня

Сьогодні в Олександрії з робочим візитом побували голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Назаренко та голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга. Вони відвідали будівництво нового приймального відділення Центральної міської лікарні, разом із міським головою Сергієм Кузьменком оглянули будівлю, якість і хід робіт ззовні  і всередині. Наразі будівництво знаходиться на завершальному етапі, проводяться малярно-штукатурні та оздоблювальні роботи.

Приймальне відділення відкриють до кінця квітня

Реконструкція приймального відділення проводиться у рамках державної програми «Велике будівництво» за рахунок фінансування з бюджетів різних рівнів. У новозбудованому корпусі передбачається встановити сучасне обладнання: магнітно-резонансний томограф, УЗД-апарати, електрокардіографи. Крім того, тут будуть оснащені палати для стеження за пацієнтами у складних ситуаціях.

За інформацією керівника підрядної організації ввести в експлуатацію новозбудоване приймальне відділення планується до кінця квітня, повідомляє пресслужба міської ради.

Приймальне відділення відкриють до кінця квітня

Фото: Олександрійська міськарада

Читайте також: Область получит 43 реанимобиля — Zametka — Новости Александрии

Вакцинують сімейних лікарів — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

3 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar