Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

«Смотрящому» повідомлено про підозру

173 Views
«Смотрящому» повідомлено про підозру

За постачання та розповсюдження наркотиків у Петрівській виправній колонії «смотрящому» та трьом його подільникам повідомлено про підозру, інформує Кіровоградська обласна прокуратура.

За даними слідства, організатор групи –  раніше неодноразово засуджений так званий «смотрящий» – встановив контроль над засудженими, що відбували покарання  у Петрівській виправній колонії.  Прийнявши на себе усю повноту неформальної влади, чоловік  контролював надходження на територію установи заборонених в обігу речей та наркотичного засобу  – канабісу. До діяльності залучив інших в’язнів та осіб з волі. Наркотичні засоби в на територію колонії потрапляли у посилках, замасковані у продукти харчування, а також під час особистих побачень.

«Смотрящому» повідомлено про підозру

Наразі протиправну діяльність членів злочинної групи припинено.  «Смотрящому» та трьом його спільникам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту наркотичних засобів та передачу їх з цією метою у місця позбавлення волі, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України та обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюють  слідчі   слідчого управління ГУНП у Кіровоградській області, оперативний супровід — управління стратегічних розслідувань у Кіровоградській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Читайте також: Поймали с «палёнкой» — Zametka — Новости Александрии

Напиляв дерев на 140 тисяч — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar