Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

У чому переваги «єМалятко»?

266 Views
У чому переваги «єМалятко»?

Батьки двох новонароджених хлопчиків вперше у нашому місті отримали в Олександрійському Центрі надання адміністративних послуг комплексний пакет послуг «єМалятко». Документи вручив перший заступник міського голови Юрій Гугленко. Процедура оформлення пакету документів тривала лічені дні – 24 грудня батьки немовлят звернулися до ЦНАПу із заявами, а 31-го вже отримали повні пакети документів.

У чому переваги «єМалятко»?
Фото: cnap.olexrada.gov.ua

Однієї заяви достатньо, аби разом отримати усі доступні послуги, пов’язані з народженням дитини. В Олександрії це: державна реєстрація народження дитини та отримання свідоцтва про народження; реєстрація місця проживання дитини за адресою батьків; присвоєння унікального запису в реєстрі та отримання ідентифікаційного коду; призначення допомоги при народжені дитини та допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, без особистого звернення в Управління праці та соціального захисту населення; внесення даних дитини до Реєстру пацієнтів.

Усі ці послуги батьки отримують швидко, безкошовно і без черг.

«єМалятко» — комплексна послуга для батьків новонароджених. Її переваги у тому, що за однією заявою, поданою офлайн або онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні немовляти у зручний час та у зручному місці. До електронної заяви потрібно лише внести дані про маму, тата і дитину, а навпроти — послуги, які хочете отримати, поставити галочку. За допомогою єМалятко можна замовити 9 послуг, потрібних при народженні дитини. Дві з них є базовими (обов’язковими), 7 надаються на вибір батьків.

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

2 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar