Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

В Олександрії хуліганили «Вар’яти»

401 Views
В Олександрії хуліганили «Вар’яти»

Право першими відкрити концертний сезон-2021 в Олександрії отримали улюбленці публіки гумористи «Вар’яти», які сьогодні, 16 лютого, двічі відправили містян у відрив на сцені Палацу культури «Світлопільський»: шоу показували о 17.00 та о 19.00. Обидва концерти можна вважати аншлаговими, наскільки це дозволяють карантинні вимоги.

 «Вар’яти» називають себе першим україномовним шоу, позбавленим російської мови та нецензурної лексики, і практично відсутніми жартами «нижче пояса» і про політику – переважає побутова тема. Політики дійсно майже не було. Хіба що на запитання, чому у компанії бородатих хлопів немає вар’ятки, коміки відповіли: не так просто знайти україномовну гумористку, окрім пані Юлії. Російська мова одного разу пролунала у жарті, героя якого нагодували піском, та й без «нижче пояса» таки не обійшлося. Але дійсно переважали репризи з благодатної, усім зрозумілої  невичерпної побутової тематики, які супроводжувалися гучним нестримним реготом і стогоном помираючих від сміху глядачів. Ну як не посміятися з того, що до болю близьке і знайоме кожному?

В Олександрії хуліганили «Вар’яти»

Був і традиційний баттл смішних новин з жартом про червону нитку на руці міністра охорони здоров’я, і виступ мага-ілюзіоніста з Тернополя.

А які вибухи молодого сміху стрясали «Світлополку», коли один з Вар’ятів розповідав про тата, який працює у газеті (хто-небудь ще їх читає?) і про стаціонарний телефон без фотокамери, TikTok та Інстаграму. Тема про «пожерти» також зайшла на ура. Головне – правильна подача.

В Олександрії хуліганили «Вар’яти»

Одним словом, «Вар’яти»: Володимир Ковцун (Владзьо), Володимир Жогло (Жожка), Віталій Тильний, Валентин Сергієнко та Сергій Полупан порвали зал і добряче похуліганили (авторське слівце гумористів) в Олександрії.

В Олександрії хуліганили «Вар’яти»

40 квитків на концерти у нашому місті отримали від «Вар’ятів» сім’ї учасників АТО, і 16 — дитячий будинок сімейного типу «Каравела» від ресурсу «Політична Олександрія», а частину зборів, як і зазвичай, «Вар’яти» віддають на потреби українських бійців на Сході України.

Читайте також: Афиша ДК «Светлопольский» — Zametka — Новости Александрии

Новшества в ДК «Светлопольский» — Zametka — Новости Александрии

Дворцу культуры «Светлопольский» — 45 лет — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

4 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar