Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Внесіть дані до Реєстру територіальної громади

366 Views
Внесіть дані до Реєстру територіальної громади

Якщо Ви не змінювали реєстрацію місця проживання з 2016 року, Вам потрібно внести дані до Реєстру територіальної громади Олександрії у Центрі надання адміністративних послуг.

Громадяни, дані яких внесені до Реєстру територіальної громади, зможуть отримати довідки про місце реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання одразу на місці в ЦНАП.

Деталі за посиланням. Додаткова інформація за телефоном 0-800-40-44-45. Двінки безкоштовні.

Реєстр територіальної громади (далі РТГ) — це база даних, призначена для зберігання, обробки та використання інформації відповідно до вимог законодавства України для обліку осіб, які проживають на території адміністративно-територіальної одиниці. Простіше кажучи, це інформація про осіб, місце проживання яких зареєстроване на певній території.

Якщо дані про особу будуть внесені до РТГ, при зверненні до державних органів та організацій не потрібно буде подавати довідку про реєстрацію місця проживання особи, так як обмін цією інформацією відбуватиметься без залучення громадян. Тобто РТГ — це доступність та зручність надання адміністративних послуг, оптимізація та підвищення ефективності роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. За умови ефективного налагодження обміном інформації в РТГ вдасться скоротити час подачі документів, зменшити їх кількість та кількість процедурних дій, підвищити якість надання адміністративних послуг.

Кожна особа має право на доступ до своїх персональних даних, внесених до РТГ.

Раніше ми повідомляли: У ЦНАПі працює безкоштовна гаряча лінія — Zametka — Новости Александрии

Субсидії: нові бланки та підстави для відмови — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

3 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован.

  This div height required for enabling the sticky sidebar