Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

За світ без пластику

158 Views
За світ без пластику

Наша гарна зелена планета задихається від полімерного сміття. Ми живемо в умовах  пластикової пандемії. Своє бачення катастрофи представили фотографи з Олександрії і Знам’янки в Олександрійському міському музейному центрі, де сьогодні, 15 квітня, відкрилася виставка «Пластикова пандемія» в рамках екологічного проєкту «Від екології душі – до екології міста».

Проєкт започаткований Олександрійським міським музейним центром ім. А.Худякової та управлінням освіти Олександрійської міської ради до Дня довкілля (17 квітня) та Всесвітнього Дня Землі (22 квітня). Куратор проекту, співробітник музейного центру Тетяна Отченашко, зуміла запалити ідеєю фотографів, які створили справді вражаючі світлини.  24 роботи  Вікторії Чебаненко , Інни Каюн, Оксани Швидкої, Наталії Величко, Марини Цвєткової, Віктора Петренко, Ірини Броварни, Стаса і Ріти Осипенко  з Олександрії та Яни Кисілі зі Знам’янки не залишать байдужими нікого. Тож головну мету виставки – звернути увагу на пластик як на екологічну проблему і привернути увагу суспільства до проблем надмірного споживання пластикових виробів – цілком досягнуто.  

За світ без пластику

Основний меседж виставки: «Розповідайте людям, які вас оточують, про шкоду пластика, таким чином спонукаючи в них бажання використовувати його якомога менше». Виставку планується експонувати в інших містах, які долучаться до проєкту, – для розвитку екологічної свідомості, створення екологічного активу і волонтерства.

Проєкт благодійний, усі його учасники брали у ньому участь безоплатно.

За світ без пластику

Фотограф Ріта Осипенко розповідає: хотіла показати, наскільки молода і гарна наша планета, а ми вбиваємо її поліетиленом. Модель шукали через соцмережі. З мейком, точніше – боді-артом – допомогла художниця Анна Душина. Студійні зйомки тривали три години, аби домогтися потрібних емоцій, адже саме людські емоції справляють на глядачів найбільше враження.

За світ без пластику

Усі фото для виставки роздрукувала Анна Жолнерук. Говорить: з чоловіком Сергієм вони сортують сміття, а у їхній спортивній студії Active Life немає пластикових стаканчиків. Замість поліетиленових пакетів подружжя використовує багаторазові торбинки із сітки.

За світ без пластику

Викладач екології Олександрійського політехнічного коледжу і фотограф Інна Каюн – також учасниця виставки. Разом із студентами вона організувала збір та утилізацію сміття, а кошти від цього будуть передані на потреби притулку для тварин «Друг».

Фотовиставка «Пластикова епідемія» буде доступна для огляду до 4 травня 2021 року. А працівники музейного центру долучилися до челенжду «Олександрія в стилі еко» і запрошують усіх підтримати цю ініціативу.

За світ без пластику
За світ без пластику

Читайте також: «Вторая жизнь» : прекрасное в простом — Zametka — Новости Александрии

Бисерные россыпи Татьяны Губенко — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar