Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

АТБ обмежує продаж товарів і відкриває підвали

225 Views
АТБ обмежує продаж товарів і відкриває підвали

З понеділка, 28 лютого, мережа супермаркетів АТБ впроваджує обмеження продажу товарів соціальної групи — для запобігання штучному дефіциту та ажіотажу.  Одному покупцеві продають не більше двох одиниць товарів цієї позиції.

«Хліб, батони, крупи, цукор, сіль, макаронні вироби, олія будуть відпускатися в кількості не більше двох одиниць одному покупцю», — повідомив начальник управління з корпоративних комунікацій АТБ Сергій Демченко, слова якого наводить пресслужба компанії.

Він нагадав, що магазини АТБ працюють у посиленому режимі, проводиться погодинний моніторинг у всіх регіонах присутності.

Крім того, компанія «АТБ-маркет» впровадила для покупців можливість зняти готівку на касах магазинів торговельної мережі АТБ. Кожен покупець магазину може зняти на касі до 6 тисяч гривень готівкою з платіжної картки будь-якого банку, за умови оплати карткою покупки на будь-яку суму. На касах, які видають готівку, розміщенні оголошення.

Також магазини торговельної мережі «АТБ» в яких є підвальні приміщення відкривають їх для всіх, кому  нема де сховатися в період повітряної тривоги. В них також буде сформовано необхідний запас питної води. Згідно з оприлюдненим на сайті «АТБ-маркет» переліком, в Олександрії  це – супермаркет на вулиці 6-го Грудня, 135. Другий супермаркет з підвалом у нашому місті – на вулиці Григорія Усика, 56 – наразі закритий на ремонт.

Раніше ми повідомляли: Авоськи и перчатки: как покупатели обходятся без пластиковых пакетов — Zametka — Новости Александрии

Немая просьба о помощи — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar