Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Пенсії отримають всі: через «Укрпошту» або «Ощадбанк»

158 Views
Пенсії отримають всі: через «Укрпошту» або «Ощадбанк»

Зміна місця проживання під час воєнного стану не стане на заваді вчасному отриманню пенсій, запевняє Мінсоцполітики.

Для людей, які у період військових дій змінили своє місце проживання та одержували соціальні виплати через «Укрпошту», Уряд передбачив особливий порядок продовження цих виплат. Для цього за новим місцем свого перебування необхідно звернутися особисто або за телефоном: пенсіонерам – до органів Пенсійного фонду України, одержувачам грошових допомог – до органів соціального захисту населення.

Пенсіонери –користувачі інтернету, зареєстровані в особистому електронному кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України отримають пенсію через відділення «Ощадбанку» як грошовий переказ без відкриття рахунку. Для отримання коштів у відділенні «Ощадбанку» людині необхідно пред’явити паспорт та довідку про присвоєння індивідуального податкового номера.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що наразі кошти виплачуються в повному обсязі. «Пенсії, що виплачуються через рахунки в банках, зараховано на рахунки одержувачів до 25 лютого, відповідно до графіку фінансування», – наголосила очільниця Мінсоцполітики.

Окрім того, за її словами, Пенсійний фонд перерахував у повному обсязі кошти на виплату пенсій, доставку яких за місцем проживання одержувачів здійснює «Укрпошта».

Дітям з інвалідністю, яким виповнилося 18 років протягом дії воєнного стану, починаючи з лютого 2022 року, і які не встигли пройти обстеження і отримати висновок медико-соціальної експертизи про встановлення статусу особи з інвалідністю, виплата соціальної допомоги продовжується на період воєнного стану та на один місяць після дати його скасування.

Читайте також: Пенсии и соцвыплаты – только через банки — Zametka — Новости Александрии

Заяву на отримання субсидій можна відправити поштою — Zametka — Новости Александрии

На тропе войны: где в Александрийском районе «Укрпочта» отключила банковские терминалы — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar