Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Борги за воду стягуватимуть колектори

108 Views
Борги за воду стягуватимуть колектори

На Кіровоградщині понад добу було відсутнє водопостачання міст обласного значення. Напередодні, коли абоненти ОКВП «Дніпро-Кіровоград» робили запаси води, усі мали змогу на власні очі побачити, якої якості воду ми споживаємо і за що платимо ціну 44 гривні 50 копійок за кубометр. Тариф на водопостачання та водовідведення для абонентів підприємства «Дніпро-Кіровоград» з початку року підвищився майже на 7 гривень.  У 2014 році ОКВП «Дніпро-Кіровоград» взяло кредит  Світового банку до 2032 року  –  14,5 мільйонів доларів – на реконструкцію мереж, очищення води та переоснащення. У тому числі й через погашення кредиту Світового банку підприємство підвищує тарифи.  

У той же час з’явилося повідомлення про те, що незабаром борги за водопостачання зі споживачів стягуватимуть колектори. Про це розповів генеральний директор обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик. Після тендеру, який наразі триває, планується укласти договір із колекторською компанією. Це відбудеться вже у жовтні.

Борги за воду стягуватимуть колектори
Роман Ілик

За словами Ілика, вартість договору на колекторські послуги складає майже 4 мільйони гривень. Директор розповів, що це вимушений крок, адже попередні дії співробітників підприємства – робота з боржниками, рішення судів, передача матеріалів до Державної виконавчої служби – не дали жодних результатів. Натомість робота колекторів, яких ОКВП «Дніпро-Кіровоград» найняв влітку, або ж, як висловився Ілик, «вперше провели закупівлю послуги по стягненню заборгованості» і заплатили за ці послуги 50 тисяч гривень, справила очікуваний ефект. Бо ж жителі області на даний час заборгували загалом до 27 мільйонів гривень.

Договір з колекторською компанією планується укласти з жовтня 2021 року по 31 грудня 2022 року. Персональні дані та інформацію про боржників передадуть колекторській компанії, яка стане переможцем тендеру.

Керівник «Дніпро-Кіровоград» запевнив: колектори працюватимуть у межах законодавства, і воду абонентам-боржникам відключати не будуть. Споживачам телефонуватимуть і нагадуватимуть про заборгованість, надсилатимуть автоматичні голосові та СМС-повідомлення, листи на поштову та електронну скриньки.  Головне – щоб абоненти прийшли у водоканал, уклали договір про реструктуризацію боргів і почали платити гроші за спожиті послуги.

Найцікавіше, що згідно з чинним законодавством, рішення про співпрацю з колекторами, які беруть певний відсоток за свою роботу, цілком можливе. Як і передача їм персональних даних споживачів. Адже абоненти підписують договори з водоканалом або іншими комунальними підприємствами, де є згода на використання персональних даних.

Джерело

Читайте також: З наступного року тариф на воду може знизитися — Zametka — Новости Александрии

Комісія проаналізує діяльність «Дніпро-Кіровоград» — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar