Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

З наступного року тариф на воду може знизитися

179 Views
З наступного року тариф на воду може знизитися

Тариф на послугу з водопостачання та водовідведення ОКВП «Дніпро – Кіровоград» на 2022 рік може знизитися на 58 копійок – з 44, 50 грн до 43, 98 грн.

Відповідні розрахунки були оприлюднені під час відкритого обговорення необхідності встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у Кропивницькому ВКГ 27 травня.

Пропозиції на зауваження приймалися до 25 травня, всі охочі мали змогу виступити з ними та ознайомитися із кожним пунктом розрахунків.

Основні складові тарифу для ОКВП «Дніпро-Кіровоград» – це електроенергія, заробітна плата, амортизація, податки, послуги сторонніх організацій, матеріальні витрати та погашення тіла кредиту Світового банку.

«У цьому році планується завершити реконструкцію каналізаційних та водопровідних насосних станцій, провести реконструкцію каналізаційних очисних споруд у Кропивницькому. Відповідно, в результаті реконструкцій та автоматизації передбачається зменшення витрат на електроенергію, а також зменшення чисельності працівників на обслуговуванні каналізаційних та водопровідних насосних станціях та очисних спорудах каналізації. Тому буде економія на заробітних платах. Але через інфляцію та зростання цін тариф зменшується не так сильно, як хотілося б, поки що лише 58 копійок», – сказав генеральний директор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик.

Процедура щорічного встановлення тарифу для водоканалів передбачена законом. Часто споживачі запитують, чому у Світловодську вода коштує так само, як і в Кропивницькому. За словами Р.Ілика, так передбачено законодавством. Одне підприємство надає послуги з водопостачання та водовідведення за одним тарифом у всіх населених пунктах, яким воно надає послуги. Основний принцип формування тарифів – це витрати, розділені на реалізацію. У зв’язку з тим, що у Світловодську невелика кількість населення та практично не працює промислова зона, реалізація в цьому місті невелика, повідомляє «З перших вуст».

Нагадуємо, що в Олександрії і прилеглих селищах незабаром хлоруватимуть воду. Із графіком хлорування можна ознайомитися тут: В Александрии и посёлках будут хлорировать воду (график) — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar