Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

ЦНАП Олександрії застосовує шеринг

221 Views
ЦНАП Олександрії застосовує шеринг

Центр надання адміністративних послуг Олександрії застосовує шеринг – надання цифрових копій документтів. Він підвищує ефективність роботи ЦНАПу і скорочує час на обробку та перевірку документів заявників.

Цифрові копії документів, що посвідчують особу, можуть подаватися у тих  випадках, коли законодавством передбачено подання паперової копії паспорта громадянина України та/або паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Завдяки шерингу виконуються дві функції одночасно: електронна ідентифікація особи та передача електронних копій документів навіть у випадку, коли відвідувач звертається без оригіналу паспорту.

  Для шерингу документа вам потрібно: відкрити його у застосунку Дія. Адміністрвтор ЦНАПу зісканує сформований Дією штрих-код. Після цього ви надасте дозвіл на його шеринг у застосунку Дія. Цифрова копія документа буде надіслана до інформаційної системи ЦНАПу. Зараз шерити можна закордонні паспорти, ID-паспорти та ідентифікаційний номер. Отримуйте послуги комфортно!

Нагадуємо, ЦНАП в Олександрії працює з понеділка по четвер  з 8.00 до 17.00, у п`ятницю – з 8.00 до 15.30. Обідня  перерва – з 12.00 до 13.00. Гаряча телефонна лінія: (05235) 7-12-51, (068) 27-857-27.

Раніше ми повідомляли: Записатися до ЦНАП можна через Viber — Zametka — Новости Александрии

ЦНАП Олександрії приймає Е-паспорти — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

3 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar