Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Фонд енергоефективності підтримує ОСББ з Олександрії

230 Views
Фонд енергоефективності підтримує ОСББ з Олександрії

25 ОСББ з Кропивницького, Олександрії, Світловодська та Знам’янки подали заявки на участь у програмі термомодернізації «Енергодім», повідомила очільниця  департаменту житлово-комунального господарства Кіровоградської облдержадміністрації Ольга Довжук.

Програма передбачає комплексне утеплення будинків. Загальна сума поданих заявок – понад 240 мільйонів гривень. 19 ОСББ вже отримали часткове відшкодування вартості попереднього енергоаудиту від Фонду енергоефективності на суму майже 240 тисяч гривень. Таким чином ОСББ можуть відшкодувати до 70% витрат на заходи з термомодернізації.

«Енергодім» — це програма Фонду енергоефективності із часткового відшкодування витрат на заходи зі збереження енергії в багатоквартирних будинках. Вона дозволяє утеплити будинок, а згодом — економити на енергоносіях. Обов’язковою умовою участі у програмі є співфінансування власників багатоквартирних будинків – 20% від загальної суми. Підтримка Фонду полягає у наданні грантів і запровадженні комплексних технічних рішень. Фінансується Фонд за кошти Державного бюджету та за підтримки уряду Німеччини й ЄС.

Читайте також: Александрийское УПП УТОС получило помощь — Zametka — Новости Александрии

Про транспорт, цены и карантин — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован.

This div height required for enabling the sticky sidebar