Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Карантин продовжено до 30 червня. Купання на пляжах дозволено

113 Views
Карантин продовжено до 30 червня. Купання на пляжах дозволено

 Олександрія залишається у «помаранчевій» зоні і готується до купального сезону – такі підсумки засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник міського голови Юрій Гугленко сьогодні, 28 квітня.

Перший віце-мер закликав олександрійців дбайливо ставитися до свого здоров’я і доручив працівникам КП «Муніципальна безпека» посилити контроль за виконанням протиепідеміологічних вимог у переддень травневих свят та у самі свята. При виявленні правоохоронними органами порушення карантинних обмежень винуватий буде притягнутий до відповідальності.

Заслухавши інформацію завідувача Олександрійського міжміськрайонного відділу ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяни Ільющенкової та начальника управління охорони здоров’я Тамари Сакари щодо епідеміологічної ситуації в Олександрії та Олександрійському районі, комісія прийняла рішення: карантин продовжено до 30 червня, а на території громади діють обмежувальні притиепідеміологічні заходи, що відповідають «помаранчевому» рівню епідемічної безпеки.

Карантин продовжено до 30 червня. Купання на пляжах дозволено

Також присутні розглянули інформацію про заходи з попередження загибелі людей на водних об’єктах міста в весняно-літній період та затвердили перелік місць масового відпочинку біля водойм. Інспекторським складом ОМРВ обстежено водойми, які дозволені для купання населення, та проведено роботу з орендарями стосовно необхідності виконання правил охорони життя людей на водних об’єктах.

Торік на території Олександрійської громади сталося 4 нещасних випадки на воді. Тож у місцях, не визначених для купання, а також там, де відсутні сезонні рятувальні пости з рятувальниками,  купання категорично заборонено. До таких водойм належить ставок у мікрорайоні 8-ої школи, суміжний з вулицями Полтавською та Шкільною.

Карантин продовжено до 30 червня. Купання на пляжах дозволено

На інших водоймах Олександрійської територіальної громади відпочинок та купання дозволені. Це:

– дитячий пляж в парку ім. Т. Г. Шевченка;

– пляж на колишньому розрізі «Байдаківському»;

– пляж у межах СГ «Черемшина»;

– пляж «Зелена садиба Ділієва»;

– пляж ГО «Альбула» на водоймі по вулиці Надії суміжно з вулицею Кременчуцькою;

– пляж у мікрорайоні Перемога суміжно з мікрорайоном Байдаківський;

– пляж на водоймі по Новопразькому шосе суміжно з ОЦЕС в облаштованих для цих цілей межах ТОВ «Перемога».

Читайте також: Про транспорт, цены и карантин — Zametka — Новости Александрии

Как сэкономить в карантин — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar