Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

На Кіровоградщині у 52 закладах освіти виявлено стафілокок, в тому числі – в Олександрії

315 Views
На Кіровоградщині у 52 закладах освіти виявлено стафілокок, в тому числі – в Олександрії

У Кіровоградській області виявили носіїв стафілококу серед працівників харчоблоків. Перевіряли дитячі садки, школи та інтернат. Про це розповіла головна санітарна лікарка регіону Надія Оперчук.

Перевірки харчоблоків закладів освіти області на наявність стафілококу розпочалися ще 11 жовтня. Їх проводять фахівці обласного центру контролю та профілактики хвороб.

З 22 по 29 жовтня 2021 року обстежили 571 працівника у 275 закладах.

58 випадків патогенного стафілококу виявили у серед працівників харчоблоків у 52 закладах.

Носіями стафілококу виявились 27 працівників 26 дошкільних закладів. Найбільше – в  Кропивницькому (8), в Олександрії (5) та Знам’янській ТГ — 4 заклади (5 випадків).

Також мають місце 29 випадків у 25 закладах загальної середньої освіти. Найбільше — в  Олександрії (6 закладів, 7 випадків).

Два випадки зафіксовано в закладі інтернатного типу в Приютівській ТГ.

На Кіровоградщині у 52 закладах освіти виявлено стафілокок, в тому числі – в Олександрії

Тривають дослідження біологічних зразків від 225 працівників їдалень. Виявлені носії інфекції відсторонені від роботи на час лікування й до повного одужання. Чи є винні у цій ситуації – має сказати розслідування, повідомила «Суспільному» головна санітарні лікарка області.

«Дуже рідко, але буває, коли у людини є інфекція, а симптомів немає. Кожен працівник кухні звітує про стан свого здоров’я у відповідному журналі. Крім того, є медсестра у закладі, обов’язком якої є контроль за працівниками, особливо кухні. Ми повідомили про результати перевірки Держпродспоживслужбу, департамент охорони здоров’я, міські та районні відділи освіти, територіальні громади. Хто і яке понесе покарання – стане відомо після детального розгляду кожного випадку», — говорить Надія Оперчук.

На Кіровоградщині у 52 закладах освіти виявлено стафілокок, в тому числі – в Олександрії

Під час відвідування навчальних закладів також проводиться збір інформації щодо проходження профілактичних медичних оглядів працівниками харчоблоків. Тут порушень не виявлено.

Читайте також: Школы Александрии и района поставили в пример — Zametka — Новости Александрии

По рецептам Клопотенко — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован.

This div height required for enabling the sticky sidebar