Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Приємне з корисним

79 Views
Приємне з корисним

У Палаці культури «Світлопільський» проходять безкоштовні заняття для дітей віком від 5 до 12 років з числа внутрішньо-переміщених осіб, яких війна змусила залишити свої домівки. Щовівторка та щочерверга досвідчений хореограф Світлана Данасієнко проводить для учасників групи коригувальну гімнастику, танцювальні ігри і психологічне розвантаження.

Приємне з корисним

Бажаючих багато. Наразі у групі понад 20 дітей. Хтось із них раніше займався у танцювальних гуртках чи спортивних секціях, а для когось це лише перші кроки у цьому напрямку.

Світлана Данасієнко має підхід до дітей і великий досвід роботи з ними. Її хореографічний колектив «Калейдоскоп» нещодавно відсвяткував ювілей – 25 років. Вихованці від занять просто у захваті.

Новенькі спочатку показують, що вміють робити. А потім залюбки виконують вправи різного ступеню складності – від перекидів (кувирків) до шпагату.

Розроблений Світланою Валентинівною комплекс коригуючих гімнастичних вправ спрямований на оздоровлення хребта і загалом опорно-рухового апарату. Для зняття стресу і напруження – дихальні вправи та медитація. Дітям дуже подобається. Тож заняття користуються великою популярністю. Вони проводяться по вівторках та четвергах у кімнаті №89 на другому поверсі Палацу культури «Світлопільський». Запрошуємо! Буде цікаво, весело і корисно для здоров’я!

Приємне з корисним
Приємне з корисним
Приємне з корисним
Приємне з корисним
Приємне з корисним

А учні школи №9 цьогоріч отримали відзнаку за кращий проєкт року: Святкове меню і поема іспанською — учні школи №9 створили кращий проєкт року — Zametka — Новини Олександрія

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar