Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Роботодавцям Олександрії розповіли про працевлаштування іноземців

187 Views
Роботодавцям Олександрії розповіли про працевлаштування іноземців

Роботодавцям Олександрійщини розповіли про порядок та умови працевлаштування іноземців. Основні вимоги та найчастіші питання були обговорені під час вебінару для роботодавців Олександрійського району, проведеного фахівцями відділу надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості.  

Провідний інспектор з питань посередництва у сфері зайнятості обласного ЦЗ Світлана Решетова повідомила, що, відповідно до законодавства України, іноземці, які постійно проживають в Україні, можуть працювати на підприємствах, в установах і організаціях або займатися іншою трудовою діяльністю на підставах і в порядку, встановлених для громадян України. Роботодавці (як юридичні особи так і фізичні особи-підприємці) мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на території України на підставі дозволу, що видається обласним центром зайнятості.

Роботодавцям, підприємства яких зареєстровані на території Олександрійської територіальної громади, їхати до обласного центру зайнятості за отриманням дозволу не потрібно, адже Кіровоградським обласним центром зайнятості укладено меморандум про співпрацю з Центром надання адміністративних послуг Олександрійської міської ради з питань видачі дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Подає документи та отримує дозвіл безпосередньо роботодавець, а не іноземець, тому такий дозвіл видається для застосування праці іноземця у конкретного роботодавця на конкретній посаді. Праця іноземців та осіб без громадянства може застосовуватися на різних посадах в одного або декількох (двох і більше) роботодавців, за умови отримання дозволу, підкреслила С. Решетова.

Вартість дозволу — від 2 до 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (в залежності від строку дії дозволу). Застосування праці іноземців без дозволу карається штрафом у 20-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожну особу.

4.06.2021

Читайте також: Олександрійців запрошують безкоштовно навчитися бджільництву — Zametka — Новости Александрии

Хто затребуваний на ринку праці? — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован.

This div height required for enabling the sticky sidebar