Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Хто затребуваний на ринку праці?

189 Views
Хто затребуваний на ринку праці?
Умовне фото rbc.ua

Безробіття залишається однією з найбільших проблем як у країні, так і в нашому місті. За офіційною інформацією Олександрійського міськрайонного центру зайнятості (ОМРЦЗ), станом на 1 грудня 2020 року у базі даних ОМРЦЗ було 72 вакансії. У середньому на одну вакансію претендувала 41 особа. На 1 жовтня вакансій було 230, а претендентів на кожну – 13. При цьому загальна кількість безробітних, які перебувають на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості, майже не змінилася – на початок грудня їх було 3 тисячі, у жовтні – 3 тисячі 100 осіб. Більше половини безробітних ( у грудні – 64%) – жінки, понад 30% – молодь до 30 років, 24% – сільські жителі.

Допомогу по безробіттю станом на початок грудня  отримували  2,2 тисячі осіб. Порівняно з жовтнем ця цифра не змінилася.

На ринку праці в Олександрії та районі затребувані економісти, менеджери зі збуту, інженери-конструктори, механіки, бухгалтери, перукарі (перукарі — модельєри), трактористи, продавці продовольчих  та непродовольчих товарів. Протягом  січня – листопада за сприяння ОМРЦЗ 2037 осіб отримали роботу, 210 безробітних проходили професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован.

  This div height required for enabling the sticky sidebar