Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Спілка підприємців Олександрії пропонує об’єднуватися

329 Views
Спілка підприємців Олександрії пропонує об’єднуватися

На черговому зібранні Спілка підприємців Олександрії обговорила нагальні проблеми, зокрема ті, що стосуються прав та інтересів торгуючих на Центральному ринку, і делегувала представника до складу Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

Сьогодні, 26 лютого, відбулося чергове засідання активу Спілки підприємців Олександрії, у якому  взяли участь близько 20 осіб – таку кількість людей дозволяла розмістити площа приміщення із дотриманням карантинних умов. На засіданні було чітко визначено структуру, напрямки та плани роботи громадської організації. Голова Спілки Тетяна Гриценко наголосила: організація займається винятково захистом прав та інтересів представників малого та середнього бізнесу у правовому полі і націлена на конструктивний діалог із місцевою владою, яка декларує підтримку підприємців. Жодна політична сила на діяльність Спілки не впливатиме, а політична належність чи симпатії її членів не мають значення. Вступити до об’єднання можуть усі зареєстровані підприємці – фізичні та юридичні особи, якщо вони погоджуються зі Статутом та напрямками діяльності Спілки. З цього приводу було ініційовано проведення загальних зборів підприємців з метою більш детального ознайомлення з положеннями Статуту, внесення змін до складу робочого правління та визначення напрямків подальшої роботи.

Також учасники засідання одноголосно обрали  голову Спілки підприємців Тетяну Гриценко делегатом до складу Громадської ради при виконавчому комітеті Олександрійської міської ради.

Були обговорені проблеми підприємців, які працюють на Центральному ринку, та складений план роботи на найближчий тиждень. Вирішені інші організаційні питання щодо структури Спілки та спрямованості діяльності. Усі учасники зібрання погодилися, що підприємці мають діяти системно, згуртовано і злагоджено, захищаючи інтереси сумлінних платників податків.

Раніше ми повідомляли: Спілка підприємців Олександрії визначила напрямки роботи — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar