Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Те, що неможливо забути: прем’єра на сцені і музей у підвалі

274 Views
Те, що неможливо забути: прем’єра на сцені і музей у підвалі

Динамічно, вражаюче, дуже незвичайно, максимально емоційно, а головне – щиро і не тривіально, без зайвого пафосу і стереотипів. У День пам’яті та примирення Палац культури «Світлопільський» презентував театралізований концерт «День, коли закінчилась війна».

Якщо ви теж думали, що перенести на сцену елементи кінематографу неможливо – ви помиляєтеся. Цю постановку дивишся як фільм. Менше ніж за годину нам показують шлях однієї пари від першого дня війни до наших днів. Все-таки це більше спектакль, а не театралізований концерт. У ході вистави уважний глядач має шанс дізнатися про те, чого, можливо раніше не знав, і подивитися на війну під іншим кутом.  Бо скільки б часу не минуло з 9 Травня 1945 року, дотепер з’являються нові факти про події Другої світової, стає явним те, що раніше було таємним.

Те, що неможливо забути: прем’єра на сцені і музей у підвалі

У цьому спектаклі є все – атмосфера довоєнного Києва, чисте кохання, почуття, пронесені крізь випробування війною, громадянський борг, який виявився сильнішим, коли постав вибір, жахи боїв, окупації, розстрілів мирного населення  і концтаборів, радість перемоги і зустрічі, наступність поколінь – все передано так, що мурахи шкірою. А концерт? Концерт теж був – його дала агітбригада для фронтовиків. Зміст і занурення у час кожної сцени підкреслюють чудові декорації, костюми і сценічні ефекти. Звуковий супровід заслуговує на окрему увагу і подяку. Хоча насправді на подяку заслуговують усі – від автора ідеї і головного режисера-постановника – директора ПК «Світлопільський» Дмитра Клюєва і артистів до машиністів сцени. Усе продумано до дрібниць, влучно, яскраво і захоплююче. Навіть для одеського гумору знайшлося місце – порадували  куплетисти.  У театралізованому дійстві беруть участь колективи і виконавці ПК «Світлопільський», театр танцю Street ballet, Валерій Шохін та Віра Літвінова (ViVa Dance Sport Studio), студенти Олександрійського коледжу культури і мистецтв.

Довго пам’ятатиметься фашистське «танго смерті», концтабірський «обмилочок», молоді солдати у бою, зникаючі у темряві, відеоролік зі спогадами про кохання і, звичайно, – фінальна сцена, коли головних героїв вітає з Днем Перемоги їхній правнук.

Завтра, 9 травня, «День, коли закінчилась війна» покажуть у ПК «Світлопільский» о 14.00 та о 17.00. Квитки можна придбати у касі «Карабас».

Те, що неможливо забути: прем’єра на сцені і музей у підвалі

У підвалі ПК «Світлопільський» працює виставка, організована міським музейним центром ім. А.Худякової. В її експозиції – предмети і речі часів Другої світової війни, інформаційні стенди про концтабори і звірства нацистів.

Те, що неможливо забути: прем’єра на сцені і музей у підвалі

Війна – це те, що неможливо забути, і варто пам’ятати, аби заіржавілі коліщата страшної історії не повернули назад. Бо ж патріотизм – це і пам’ять про історію своєї країни, свого народу, своїх земляків, свій рід, свою сім’ю.

Читайте також: Дмитрий Клюев – директор ДК «Светлопольский» — Zametka — Новости Александрии

День рождения «Светлополки» — Zametka — Новости Александрии

«По-модньому»: подарунок для глядачів у День театру — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

3 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar