Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Транспортні проблеми Нової Праги: причини і наслідки

46 Views
Транспортні проблеми Нової Праги: причини і наслідки
Фото умовне

Директор ТОВ «КД-Транс» Володимир Ковальчук звернувся до жителів Новопразької громади з приводу перевезень на маршруті «Олександрія – Нова Прага». Керівник підприємства-перевізника отримує численні запитання від пасажирів, які користуються транспортними послугами: чому відбувається скорочення рейсів за маршрутом «Олександрія – Нова Прага»?

«Відповідь на це питання я давав безліч разів, – йдеться у зверненні. – Причина у тому, що конкурентне середовище на території Нової Праги стало незаконним. Дії нелегальних перевізників змушують скорочувати рейси для збереження маршрутного сполучення, підвищувати тарифи через скорочення пасажиропотоку.

У свою чергу така «шахрайська» господарська діяльність не тільки створює соціальну напругу серед населення, а і загрожує життю пасажирів, оскільки є факти, що дані транспортні засоби здійснюють перевезення пасажирів без документів (ліцензії, договору на перевезення, паспорту маршруту і т.д.).

Нелегальні пасажирські перевезення – це не тільки недоотримання коштів до бюджету й Пенсійного фонду через несплату податків та соціальних внесків, але передусім – це порушення прав громадян на комфортні й безпечні перевезення, нехтування нелегалами елементарних правил безпеки». 

Зокрема, Володимир Ковальчук стверджує, що нелегальні пасажироперевезення на власному транспорті марки Reno здійснює один з депутатів Новопразької селищної ради, і, на жаль, не лише він.

«Самі псевдо-активісти дуже яро ведуть роз’яснення у соціальних  мережах щодо дотримання законну та поливають брудом тих хто намагається здійснювати свою господарську діяльність у правовому полі, звинувачуючи при цьому голову Новопразької об’єднаної територіальної громади та виконком у незабезпеченні селища якісним та регулярним транспортним сполученням, –   розповів В.Ковальчук. – Шановний Богдан Анатолійович!  Звертаюсь до Вас як до очільника даної громади. Будь ласка, зверніть увагу на цю проблему. Я особисто, як директор ТОВ «КД-Транс», уже підготував звернення до Укртрансбезки та Національної поліції України.

У свою чергу хочу звернути увагу вищезгаданого депутата Новопразької селищної ради на пункт 2 статті 8 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад». Депутати не повинні використовувати свій мандат в особистих інтересах чи в корисливих цілях для ведення незаконної господарської діяльності.

У той же час хочу, щоб на цю статтю також звернули жителі громади та розуміли, що життя кожного пасажира в його власних руках. Право вибору за вами, але, вибираючи послуги нелегального перевізника, ви самі знищуєте тих, хто турбується про вашу безпеку і комфорт.

Тож будьте пильними і не дозволяйте іншим наражати вас на небезпеку, бережіть себе».

Раніше ми все дізнавалися про те, як курсують автобуси до Нової Праги у локдаун: Про транспорт, цены и карантин — Zametka — Новости Александрии

Розклад руху автобусів по маршруту Олександрія — Нова Прага тут: Расписание автобусов по маршруту Александрия – Новая Прага — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar