Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

У Центральній лікарні — новий рентген-апарат

104 Views
У Центральній лікарні - новий рентген-апарат

5 травня міський голова Сергій Кузьменко разом зі своїм першим заступником Юрієм Гугленком і головою обласної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій Сергієм Коваленком відвідали Центральну міську лікарню, де оглянули капітально відремонтоване відділення променевої діагностики: рентген-кабінет та коридор для очікування.

У Центральній лікарні - новий рентген-апарат

Тут вже встановили та налаштували сучасний рентген-апарат – цифровий рентгенодіагностичний комплекс Moviplan 800 італійського виробництва, що дозволяє зменшити дози випромінювання та скороти час очікування результатів до декількох хвилин.

Рентгенодіагностичний комплекс придбали наприкінці минулого року за рахунок коштів державної субвенції. Його вартість становить близько 4,9 млн грн. Попередній рентген-апарат використовувався майже 40 років, тож термін його експлуатації вже повністю вичерпано. Для встановлення апарату були проведені ремонтні роботи ренген-кабінету та коридору для очікування паціентів. На це витрачено 321,6  тис. грн: 180 тис. грн з місцевого бюджету та 141,6 тис. грн власних коштів КП «Центральна міська лікарня».

У відділенні променевої діагностики працюють шість лікарів, завідувач відділення – Валентина Валеріївна Наумчик.

Після завершення будівництва приміщення поліклініки в 1977 році на 4-му поверсі облаштовано ренген-кабінет.   У 1982 році був закуплений ренген-апарат, який працював до теперішнього  часу, повідомила пресслужба міської ради.

Фото: пресслужба Олександрійської міської ради

Раніше ми повідомляли: У пріоритеті ремонт доріг — Zametka — Новости Александрии

Яким буде комунальний автопарк — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar