Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Посій гречку – отримай гроші

61 Views
Посій гречку – отримай гроші

За кожен гектар посіяної гречки аграрії отримають 3,5 тисячі гривень державної дотації. Призначення дотації – підтримка дрібних виробників, які засіяли не більше 50 гектарів.

У магазинах області у 2019 році у середньому кілограм гречки коштував 17 гривень 6 копійок, торік – 35 гривень 34 копійки, нині – 38 гривень 90 копійок. За 2 роки ціна зросла більш ніж удвічі.

«Гречка – культура, яка у вирощуванні досить трудомістка, – розповіла директорка обласного департаменту агропромислового розвитку Марія Чорна. – Не кожен аграрій має агротехнічне та механізоване обладнання, по-перше. А по-друге, гречка внесена в перелік нішевих культур на території України. Нішеві культури – це культури, які складні у вирощуванні, їх використовують для урізноманітнення сівозміни».

Половина з 30 аграріїв Кіровоградської області, які торік вирощували гречку, цьогоріч посадили її тільки для власних потреб. Це площі від 1 до 2 гектарів.

Торік аграрії області садили гречку на 1300 гектарах: «Мали по 9 центнерів з гектара по області. Це небагато»,– розказала Марія Чорна, повідомляє «Суспільне».

Читайте також: Створена Аграрна рада — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar