Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

В Олександрії проходитеме фотовиставка-перфоманс “Моє Я”

132 Views
В Олександрії проходитеме фотовиставка-перфоманс “Моє Я”

У неділю, 5 вересня, о 15.00 у художній галереї VashArt (вулиця Чижевського, 8) відкриється фотовиставка-перфоманс «Моє Я», що проводиться в рамках проєкту “Гендер стосується кожного та кожної”. Організатори запрошують олександрійців та гостей міста. Окрім портретів успішних жінок, які відчули своє призначення, глядачі вперше в Олександрії матимуть можливість прочитати про персональні секрети успіху і цінності кожної жінки-героїні, послухати аудіорозповіді, надихнутися арт-об’єктом, що підсилює візуальну складову виставки. На гостей виставки чекає фуршет.

У ході фотовиставки-перфомансу будуть представлені світлини та арт-об’єкти 10 жінок-героїнь з Олександрії та району, які самореалізуються у професії, політиці, бізнесі. Виставка триватиме до 30 вересня, але поспілкуватися персонально з учасницями-героїнями  буде можливість лише в день відкриття, 5 вересня з 15.00 до 18.00 години.

Метою проєкту є започаткування соціального діалогу щодо гендерної рівності задля впровадження гендерних політик і розширення економічних, владних можливостей жінок в Олександрійському районі.

Проєкт реалізує ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр” у парнертві з ГО “Інша жінка”, ГО “Територія успіху”,  ГО “Спілка митців Олександрійщини”.

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом. Відповідальність за зміст інформації несе ГО “ОГІЦ”. Інформація, що представлена у виданні, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar