Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Воронька запросили до районної ради

289 Views
Воронька запросили до районної ради

Депутати Олександрійської районної ради восьмого скликання під час четвертої сесії, що відбулася 15 січня, у рішення №42 доручили голові Олександрійської районної ради Сергію Ракуті запросити народного депутата України  Олега Воронька на пленарне засідання. Як повідомила заступник голови районної ради Валентина Мележик, копія рішення вже направлена народному обранцю від 103 виборчого округу, якого після перемоги на парламентських виборах 2019 року в Олександрії не бачили.

Запрошення не виділене в окреме рішення або звернення – воно є частиною рішення «Про звернення районної ради до територіальних  громад Олександрійського району щодо придбання медичного обладнання та запрошення народного депутата О.Є. Воронька». У ньому йде мова про необхідність придбання кісткового денситометру для комунального підприємства «Центральна міська лікарня м. Олександрії» . Прилад дороговартісний, тому рада вирішила звернутися до територіальних громад сіл та селищ Олександрійського району з пропозицією придбати  його на умовах співфінансування. З метою сприяння і можливої участі у придбанні денситометра Воронька, за пропозицією депутата Олега Берсименка (ВО «Батьківщина») і запрошують до Олександрії. До того ж, виборцям, які віддали свої голоси за безробітного на той час Олега Євгеновича, дуже хотілося б почути від нього, як він дбає про їхні потреби та інтереси у Верховній Раді.

Раніше ми повідомляли: Ізолятор тимчасового тримання підтримають бюджетним коштом — Zametka — Новости Александрии

Александрия получит кислородные концентраторы — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar