Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Земля на Кіровоградщині дорожча, ніж у Криму

202 Views
Земля на Кіровоградщині дорожча, ніж у Криму

Аналітичний портал «Слово і діло» повідомив: Держгеокадастр оприлюднив нормативну грошову оцінку сільськогосподарської землі в Україні. Її використовують для розрахунку земельного податку, визначення розміру державного мита та орендної плати за ділянки. Ціни наведені станом на січень 2021 року.

Згідно з даними Держгеокадастру, гектар землі на Кіровоградщині коштує 31 тисячу 888 гривень. Найдорожча рілля в Черкаській області – 33 тис. 646 грн за один гектар. Трохи дешевше коштує земля в Чернівецькій області – 33 тис. 264 грн за гектар.

Більше 30 тисяч за гектар коштує рілля в Харківській області (32 тис. 237 грн), Донецькій області (31 тис. 111 грн), Одеській області (31 тис. 17 грн), Дніпропетровській області (30 тис. 251 грн), Полтавській області (30 тис. 390 грн), а також на Хмельниччині (30 тис. 477 грн). Найдешевша земля в Україні – в Житомирській області, 21 тис. 411 грн за гектар.

Цікаво, що Держгеокадастр наводить вартість землі і в окупованому Криму – 26 тис. 005 грн за гектар. Тобто, земля у Криму дешевша, ніж на Кіровоградщині.

Ринок землі в Україна запрацює з 1 липня 2021 року. До 1 січня 2030 року ціна земельної ділянки не може бути меншою її нормативної грошової оцінки.

Читайте також: Кіровоградщина – у лідерах з передачі землі громадам — Zametka — Новости Александрии

Рекорд Кировоградской области в 2020 году — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar