Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Жертва заради свободи

343 Views
Жертва заради свободи

Війна в Україні продовжує забирати життя кращих синів нашої землі. Сьогодні, 27 квітня, Олександрія попрощалася ще з двома полеглими у боях захисниками – Сергієм Костенком та Валерієм Коржовим. Вони віддали життя, захищаючи країну від агресора. Принесли себе в жертву заради нашої свободи, і ми ніколи цього не забудемо і не пробачимо ворогу.

Попрощатися з Героями прийшли сотні людей. Чин відспівування провів військовий капелан, благочинний Кропивницької єпархії ПЦУ Сергій Яровий. Поховання відбувалося у Світлу Седмицю.

Жертва заради свободи
Жертва заради свободи
Жертва заради свободи

З промовами виступили Олександрійський міський голова Сергій Кузьменко, голова Олександрійської районної військової адміністрації Ольга Коріненко, заступник начальника Олександрійського районного терцентру комплектування та соціальної підтримки майор Олександр Башкалов, від особового складу та ветеранів ДСНС Олександрії – Володимир Іванченко, а також директор Олександрійського фахового педагогічного коледжу ім. В.О.Сухомлинського, доброволець територіальної оборони Анатолій Литвин та викладач Галина Столяр.

Жертва заради свободи
Жертва заради свободи

Валерій Коржов загинув у Страсну суботу – 23 квітня.  Цьогоріч йому мало виповнитися 53 роки. Закінчив олександрійську школу №1, Харківське вище військово-авіаційне училище за спеціальністю «авіаційне обладнання», згодом- Академію цивільного захисту України за спеціальністю «пожежна безпека». До 2009 року служив у підрозділах ГУ МНС України у Кіровоградській області, після переїхав до Кропивницького, де займався підприємницької діяльністю. 1 березня 2022 року призваний по мобілізації до ЗСУ. 23 квітня трагічно загинув. У нього залишилося дві доньки – Катерина та Єлизавета.

Жертва заради свободи
Валерій Коржов

Сергій Костенко загинув на Великдень, 24 квітня. Йому було 42 роки. До війни він працював викладачем Олександрійського фахового педагогічного коледжу ім. В.Сухомлинського, випускником якого був і сам. Вчитель початкових класів та практичний психолог за освітою, яку здобув у Кіровоградському педуніверситеті, Сергій був освіченою людиною. Мріяв виростити гідних дітей, станцювати з донькою перший весільний танок і передати синові свою любов до автомобілів. Але 24 квітня помер від наслідків тяжких поранень…  

Жертва заради свободи
Сергій Костенко

Сергія Костенка поховали на військовому кладовищі, Валерія Коржова – на Центральному міському, поряд з батьком. Глибокі співчуття рідним та близьким загиблих. А ми будемо пам’ятати кожного, хто поклав життя за рідну землю, свідомо принісши себе у жертву війні заради нашої свободи.

Жертва заради свободи
Жертва заради свободи
Жертва заради свободи
Жертва заради свободи
Жертва заради свободи

З початку війни 24 лютого загинули вже 15 олександрійців. Раніше ми писали про прощання з чотирма загиблими бійцями: Олександрія попрощалася із загиблими військовослужбовцями — Zametka — Новини Олександрія

А також про Героя-батька, який став прикладом для сина: Приклад для сина — Zametka — Новини Олександрія

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

2 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован.

  This div height required for enabling the sticky sidebar