Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Змішане навчання і ДПА за двома рівнями складності

71 Views
Змішане навчання і ДПА за двома рівнями складності

Після завершення локдауну молодші школярі повернуться до школи, а на решту чекає змішане навчання, повідомляє сайт Уряду. Державну підсумкову атестацію учні 9 класів цьогоріч здаватимуть у письмовій формі.

Для випускників шкіл ДПА з української мови та математики розділили на рівні складності. Як розповів директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов, колись один предмет «Українська мова та література» тепер розділений на два: «Українська мова» та «Українська мова і література». Ті, хто планує вступати за технічним, природничім напрямком під час реєстрації обиратимуть «Українську мову». Абітурієнти за гуманітарним напрямком мають здавати ДПА з предмету «Українська мова і література». Вони отримають дві оцінки: одна за 12-бальною шкалою за ДПА, друга – рейтингова оцінка для вступу до вишів.

Також на два рівні поділена і математика – «Математика рівня стандарту» — для тих, хто не планує вступати до вищих навчальних закладів, вони отримають за ДПА лише оцінку за 12-бальною шкалою. Тим, кому математика потрібна для вступу, повинні обрати предмет «Математика», де є завдання різних рівнів складності. Якщо серед переліку предметів спеціальності, на яку абітурієнт планує вступати, немає математики, слід обирати «Математику рівня стандарту».

Раніше ми повідомляли: Державна служба якості освіти перевірить школу в Олександрії — Zametka — Новости Александрии

На три «коптилки» меньше — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar