Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

«Алігатору» 13 років

91 Views
«Алігатору» 13 років

Рекламному агентству «Алігатор» виповнилося 13 років. Про це повідомила його засновниця і керівник Світлана Девчич.  «Щиро пишаємось своїми здобутками, співпрацею з міжнародними фондами, підприємствами, міністерствами, спортивними організаціями, партіями, українськими підприємцями та людьми, які нам довірили свої бажання. Минулий рік показав нам, якими сильними ми можемо бути, хоча і трохи попсував планів з новим обладнанням. Але ми вистояли, хоча багато партнерів таки вимушені були закритися.

«Алігатору» 13 років
Світлана Девчич

У нас прекрасний колектив, яким ми пишаємось, завжди навчаємось і вдосконалюємось, дякуємо вам, наші любі замовники, що робите нас кращими і ставите іноді нереальні завдання, а ми днями ломаємо голови, як би їх втілити у реальність. Це і є прогрес, і завдяки вам, ми набудували грандіозних планів на майбутнє!», — написала Світлана на своїй сторінці у Facebook.

«Алігатору» 13 років
Святкування у галереї Vash Art

Виробничо-рекламне агентство повного циклу «Алігатор» працює в Олександрії з січня 2008 року за адресою вулиця Братська, 55, ТЦ «Мандарин Плаза». «Алігатор» надає послуги з виготовлення зовнішньої реклами, сувенірної та текстильної продукції, нагородної атрибутики, поліграфії, дизайну, оформлення заходів. Досвід працівників дає змогу виконувати завдання будь-якої складності: від дизайну візитки до комплексних рекламних кампаній з використанням будь-яких матеріалів та видів реклами.

Також читайте: Как предприниматели выживают в локдаун — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar