Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Анна Орловська: «Важливо знайти те, від чого драйвить!»

291 Views
Анна Орловська: «Важливо знайти те, від чого драйвить!»

Бізнес-сніданки з розповідями історій «НЕуспіху» від громадської організації «Інша жінка» в Олександрії стали вже традиційними. Кожної нової зустрічі ми завжди чекаємо з нетерпінням, адже усі спікерки відверто діляться власними надбаннями, досвідом і дають дієві поради. У червні на бізнес-сніданок бажаючих запросила керівниця регіонального відділення ГО «Інша Жінка. Олександрія», громадська активістка, засновниця тренінгового центру «Мозаїка» Анна Орловська.

Анна Орловська: «Важливо знайти те, від чого драйвить!»

Як і з попередніми спікерками, з Анною «НЕуспіх» аж ніяк не в’яжеться. Можна навіть сказати: з нею особливо. За спеціальністю Анна юрист та менеджерка неурядових організацій. Має більше 10 років досвіду у проєктному менеджменті, займалася імплементацією реформи безоплатної правової допомоги на Всеукраїнському рівні, проходила програму стажування у відділі ООН в Австрії, випускниця програми Державного департаменту США з вивчення досвіду роботи державних установ та громадських організацій. Зараз вона дружина і мама дворічної донечки Дарусі, проте знаходить час і сили для самореалізації, побудови бізнесу та громадської діяльності. В Олександрії, куди вона переїхала порівняно нещодавно, Анна встигла реалізувати кілька масштабних проєктів, заснувати тренінговий центр «Мозаїка» та регіональне представництво ГО «Інша жінка», а зараз вона активно працює над розробкою програми «Олександрія – місто-магніт».

Анна Орловська: «Важливо знайти те, від чого драйвить!»

Недарма говорять, що за кожною перемогою, за кожним великим успіхом ховається своя історія. Анна дуже відверто розповіла про себе,  своє дитинство, мрії, прагнення та особисті якості – про все, що вплинуло і продовжує впливати на формування її особистості. Їй неодноразово доводилося  почати життя спочатку на новому місці, де немає друзів і знайомих, налагоджувати партнерські стосунки, будувати спільноту, координувати роботу мережі.

Анна Орловська: «Важливо знайти те, від чого драйвить!»

Як знайти і обрати свій шлях у житті, що таке справжня свобода, які книги стали знаковими і корисними – про все це і багато іншого йшлося на зустрічі з Анною.  Усі, хто з нею знайомий, підтвердять: ця завжди позитивна і усміхнена дівчина дуже легка у спілкуванні і вміє навіть найскладніші труднощі і перепони долати з легкістю, завжди прийде на допомогу і намагається бути максимально корисною. Навіть свою шикарну косу Анна віддала на перуки онкохворим дітям. До слова, нова зачіска їй дуже личить.

Великого «НЕуспіху» у своєму житті Анна не бачить, зізнається, що мозок і свідомість витісняють таке формулювання.  Родом вона із Херсону, але дитинство провела у маленькому селі, якого навіть немає на карті. Її батьки обрали життя в селі, бо  вирішили допомагати хворому дідусеві і бабусі. Паралізований дідусь зумів не втратити доброти і сили духу, вчив онучку грати у карти, розповідав як був у полоні у Німеччині.

Аня з дитинства нічого не просила, допомагала батькам працювати у великому господарстві: знала, що сім’я – це одне підприємство, і якщо хтось не виконує свою роботу, все розвалиться. Дівчинка розуміла, що має вчитися і бути самостійною. Доводилося їй близько стикатися і з жорстокістю та агресинісністю – це і був «НЕуспіх» у дитинстві, зазнається Анна, але саме це і зробило її сильнішою.

Анна Орловська: «Важливо знайти те, від чого драйвить!»

Анна називає себе дуже адаптивною, їй легко впускати людей в особистий простір і водночас вона чітко окреслює особисті кордони. Відкрита і відповідальна, дуже цілеспрямована, вона ладна наполегливо працювати, але у той же час ніколи не обмежувала себе у мріях, і зрештою мрії здійснювалися.

Після школи Анна вступила до медичного та юридичного коледжів, але обрала останній – там до неї більш привітно поставилися екзаменатори. Першу роботу знайшла у 16, і за рік – з 16 до 17 років — змінила 16 робіт. Доводилося розбивати і складати гранітні брили, і бути офіціанткою, і продавати товари через мережевий маркетинг. Кожна робота давала свій досвід. МЛМ навчив сміливо підходити до людей, пропонувати товари, вміти пережити відмови. За місяць у мережевому маркетингу Аня заробила більше, ніж її мама, проте залишила цю грошову роботу, оскільки вважала нечесним продавати те, чим сама не користується. Будучи офіціанткою, Аня познайомилася з багатьма людьми, які згодом стали її добрими друзями. Ця робота приносила їй таке задоволення, що вона сказала собі: їй платять за те, що витирає столи, бо все решта подобалося і не напружувало.

Анна Орловська: «Важливо знайти те, від чого драйвить!»

Другу, бухгалтерську, освіту Анна отримала заочно. На четвертому курсі почала працювати волонтером у Фонді милосердя та здоров’я. У 23 роки допомогла батькам купити 3-кімнатну квартиру в Херсоні. Завдяки роботі у громадській організації побувала у Канаді, навчалася і стажувалася у США. У неї був життєвий план: освіта, паралельно власна квартира, заміжжя, бізнес.  Планувала їхати жити за кордон, проте все змінила революція Гідності, і Аня знову стала волонтеркою. Окрім грошової допомоги, вона віддала в армію планшет, побутову технику, збирала кошти на ярмарках.

Згодом вона зрозуміла, що у сучасному світі однієї професії замало. Тому пішла здобувати другу вищу освіту — менеджерки у Львові.

Аня говорить, що зустріч із майбутнім чоловіком Володимиром «нагадала» у Різдвяні святки. Перш ніж одружитися, вони два роки працювали в одній організації. «Я зрозуміла, що для мене цінність- це не гроші, — розповідає Анна. – Важливо, щоб життєві цінності, світогляд були схожими, а ще має значення відчуття комфорту поряд з людиною». Володимир – суддя Олександрійського міськрайонного суду, і саме він вибрав наше місто для переїзду, коли пройшов конкурс.  Ще до переїзду в Олександрію Анна почала цікавитися нашим містом, шукати можливості знайти собі тут застосування, і швидко адаптуватися на новому місці. Через соцмережі познайомилася із художницею, засновницею галереї VashArt Іриною Квашою. «Я знаю, які у мене є цілі, і я можу бути корисною», — думала тоді Анна, і не помилилася. Завдяки Анні у галереї працювали волонтери проєкту «Будуємо Україну разом» і за підтримки Українського культурного фонду був реалізований проєкт «Зірковий шлях у мистецтві починається з Vashart gallery» — створення серії з дев’яти картин, що пропагують українську автентичність.

Анна Орловська: «Важливо знайти те, від чого драйвить!»

«Олександрія мені подобається. Для мене не має значення розмір містечка. Важливі люди, які тебе оточують. Не виключено, що колись у нас з чоловіком з’являться нові запити і ми змінимо місто проживання, проте для маленької дитини Олександрія – просто фантастична», — вважає Анна.

Створеного тренінгового центру «Мозаїка» (прокачка soft skills, лідерство) їй здалося вже замало, і півроку тому вона відкрила в нашому місті регіональне представництво громадської організації «Інша жінка».

Анна Орловська: «Важливо знайти те, від чого драйвить!»

Під час бізнес-сніданку Анна щиро ділилася своїм досвідом, власними життєвими історіями. За її словами, саме сукупність життєвих обставин і події сформували її тою, якою ми всі її знаємо. Ось деякі з її висловлювань, які стануть у нагоді кожній:

 • Я дуже вільна в усьому, у тому числі у стосунках з людьми. У мене велике почуття свободи, я знаю, що завжди можу піти, якщо щось не подобається.
 • Дозволяю собі насолоджуватися життям, навчилася приймати подарунки і не почуватися винною – це теж свобода.
 • Завжди розраховую тільки на себе. У мене є я. І я у будь-який час можу вчинити так, як вважаю за потрібне.
 • Я дуже швидко вчуся, не чекаю натхнення. Багато чого переймаю в інших – читаю, що люди роблять, та придумаю, чим і собі зайнятися.
 • Завжди заробляю на себе, навіть у декреті. Якщо не працюю, гасну.
 • Мені подобається мотивувати людей, щоб вони пробували щось нове. Сама люблю експериментувати, навіть якщо багато разів не виходить, завжди поєдную освіту і практику.
 • Не згадаю жодної книги, яка була б прочитана просто так. Майже усі книги були про саморозвиток – Роберт Кійосакі, Стівен Кові, Наполеон Хілл: купу бізнес-літератури я «проковтнула» ще у юному віці, тому що мені це було цікаво. З кожної книги я намагалася щось взяти і спробувати.
 • Важливо пробувати, шукати свій шлях. Я б хотіла, щоб жінки були сміливими, надихалися прикладами інших жінок, знаходили підтримку і самореалізовувалися. На жінок покладено більше відповідальності та обов’язків, хоча й фізично вони слабші від чоловіків. Дуже важливо знайти те, від чого драйвить.
 • Ніколи не припиняйте мріяти та йти до своїх цілей! Формуйте оточення, яке позитивно на вас впливає і видаляйте зі свого життя токсичних людей. Будьте чесними з собою та іншими – це набагато простіше ніж бути не тим ким ти є насправді.

Нагадаємо, бізнес-сніданки про НЕуспіх це — серія щомісячних зустрічей за чашкою ароматної кави або чаю з жінкою, що самореалізовується, яка готова відверто розповісти про НЕуспіх, свої помилки, невдачі, факапи та все те, що болить, змушує зупинятися, перешкоджає, ставить палки в колеса, заважає та, нарешті, веде до… успіху.

Зібрані на сніданках кошти будуть направлені виключно на популяризацію ініціатив регіонального представництва ГО «Інша Жінка» в Олександрії та на створення додаткового ресурсу для підтримки інших жінок в бізнесі та самореалізації.

Про що говорили інші спікерки на бізнес-сніданках від ГО Інша жінка», читайте тут: Инна Беланюк: «Самый главный навык – умение выбирать» — Zametka — Новости Александрии

Виктория Пегарькова: «Успех приходит к тем, кто выполняет своё предназначение» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Маленко: «Ніколи не припиняйте мріяти і робіть усе з любов’ю» — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

6 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar