Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Громадський діалог “Гендер стосується кожної і кожного”

170 Views
Громадський діалог “Гендер стосується кожної і кожного”

Громадських активістів, журналістів, всіх, хто цікавиться тематикою гендерної рівності і фемінізму запрошують на відкритий громадський діалог “Гендер стосується кожної і кожного”. Захід відбудеться 29 червня 2021 року о 11.00 за адресою: м.Олександрія, вул. Шевченка, 66 (приміщення бібліотеки-філії №3 Олександрійської МЦБС та Інформаційного-туристичного центру).

Побутує  думка, що вирішення гендерних питань це — захист тієї чи іншої суспільної групи або отримання нею привілеїв, але питання гендерної рівності стосується усього суспільства. Більшість трактує гендерні питання як не актуальні і не першочергові, які ніяким чином не впливають на взаємозв’язок між гендерною рівністю та соціально-економічним розвитком громади, країни. Озвучуються думки про те, що ці проблеми взагалі є надуманими, нав’язаними. Але незнання призводить до несприйняття, дискримінації, створення загрозливого, ворожого, принизливого, образливого середовища, підтримки та посилення гендерних стереотипів.

Саме тому у ході громадського діалогу обговорюватиметься  поняття “гендер”, “гендерна рівність”, “фемінізм”, “гендерні стереотипи”, необхідність впровадження “гендерно-орієнтованого бюджетування” і “гендерно-чутливої політики” у громадах.

Організатор: ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр”.

Телефон для довідок: +38096 857 77 63

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом. Відповідальність за зміст інформації несе ГО “ОГІЦ”. Інформація, що представлена у виданні, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Читайте також: Креативний – значить нестандартний! — Zametka — Новости Александрии

Як встигати за світом і чому варто вчитися впродовж усього життя? — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован.

This div height required for enabling the sticky sidebar