Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Ірина Маленко: «Ніколи не припиняйте мріяти і робіть усе з любов’ю»

451 Views
Ірина Маленко: «Ніколи не припиняйте мріяти і робіть усе з любов’ю»

Спікером на черговому «Бізнес-сніданку про НЕ-успіх», який провела в Олександрії громадська організація «Інша жінка», стала фіналістка 10 сезону реаліті-шоу «МастерШеф» Ірина Маленко, віднедавна відома далеко за межами нашого міста. Дружина і мама двох синочків, Ірина говорить, що живе на кухні. Наразі вона мріє про відкриття власної кондитерської, де могла б продавати випічку і проводити майстер-класи. Але мало хто знає, що раніше її мрії були зовсім іншими, а кулінарія стала захопленням випадково і несподівано. Завдяки цьому захопленню, Ірина  кардинально змінила не лише професію, а й своє життя.

Ірина Маленко: «Ніколи не припиняйте мріяти і робіть усе з любов’ю»

Ірина народилася у Донецькій області, а виросла у Західній Україні. До Олександрії приїхала на навчання: закінчила педагогічний коледж і залишилася жити – вийшла заміж, народила первістка. Чоловік поїхав на заробітки і зник, а Ірині треба було годувати себе і сина. Вона склала список усіх шкіл і планомірно відвідувала кожен навчальний заклад у пошуках роботи. Скрізь відмовили: вчителі без досвіду роботи були не потрібні. Певний час довелося торгувати на ринку. А потім Ірина влаштувалася вчителем німецької мови в ПТУ №17. І хоча заняття вона вела усього раз на тиждень, це було справжнім щастям. Працюючи і виховуючи сина, Ірина закінчила Полтавський педагогічний університет і магістратуру Національного університету біоресурсів і природокористування. Вступила до аспірантури, писала статті до журналів, захопилася андрагогікою, дуже хотіла реалізувати себе у цьому напрямку. Мріяла про посаду заступника директора з навчально-методичної роботи. Вдруге вийшла заміж.

Ірина Маленко: «Ніколи не припиняйте мріяти і робіть усе з любов’ю»

…Перший торт Ірина спекла, коли була у декретній відпустці з молодшим сином. День народження сина – 6 січня, замовити торт нереально: Святвечір, усі відпочивають. Довелося шукати в інтернеті рецепт і пекти самій. Усім сподобалося, а у Ірини з’явилося нове захоплення. Різдво, аромат спецій і свіжої випічки назавжди закарбувалися у свідомості і визначили подальший шлях. У неї почали замовляти випічку друзі та сусіди. Згодом, приїхавши до бабусі у Західну Україну, Ірина потрапила на майстер-клас із виготовлення пряників. У цьому процесі поєднуються випічка і художні навички, тож Ірині, яка називає себе перфекціоністкою і любить доводити до ідеалу навіть дрібнички, завжди є над чим працювати і де проявляти здібності і фантазію.

На роботу з декретної відпустки виходити не хотілося. Але у перший же день їй запропонували посаду заступника директора з навчально-методичної роботи, про яку вона так довго мріяла! Ірина подивилася на свої пряники, подумала, що їй доведеться проміняти цю красу на цілодобову роботу за комп’ютером, порадилася з мамою і…написала заяву на звільнення. Це було нелегке рішення, кардинальний і рішучий крок. Але Ірина про нього не жалкує.   

Ірина Маленко: «Ніколи не припиняйте мріяти і робіть усе з любов’ю»

Вона пройшла курси навчання на кондитера, стала вести майстер-класи, надихаючись палаючими очима і позитивними емоціями учасників. А потім … подала заявку на участь у 9 сезоні реаліті-шоу «МастерШеф». До цього стимулював чоловік: побачив, що Ірині затісно в існуючих межах.  А запросили Ірину до участі у 10-му ювілейному сезону шоу. Він знімався в умовах карантину понад три місяці. Торік старший син Ірини закінчив школу і вступав до вишу, молодший пішов до школи. Але через участь у «МастерШеф» все це пройло повз неї. Родинними справами займався чоловік, допомагала свекруха. Спілкування з рідними відбувалося лише у телефонному режимі. До речі, із собою на зйомки шоу Ірина привезла подарунки – пряники власної випічки. Їх було багато, і вони дуже ставали пригоді учасникам, яким подекуди не було коли поїсти. Дехто навіть відправляв ці пряники додому у подарунок рідним.

Учасники шоу були дуже сильними, хоча й аматорами, — деякі жили за кордоном, мають свої заклади. Ірина думала: якщо потрапить до 20-ки, це буде неабияка вдача. Потрапила до фіналу. І знайшла на шоу багато нових друзів, адже екстремальні ситуації об’єднують. А таких вистачало. Розповідаючи про цей проєкт, Ірина говорить:  у «МастерШеф» важливо усе: везіння, кулінарні навички, теоретичні знання, практика. Грошей за участь у реаліті-шоу не платила і не отримала. Планує брати участь і в інших проєктах. Говорить: «Я пишаюся усім, що було в моєму житті. Усе було корисним, усе чомусь навчило».

Ірина Маленко: «Ніколи не припиняйте мріяти і робіть усе з любов’ю»

Ірина називає себе великою мрійницею. Але вона активно працює, щоб мрії втілилися у реальність. Намагається працювати за графіком, щоб усе встигати і залишити ніч для відпочинку. Уміє  поєднувати  дві справи одночасно. Мріє вступити вчитися на технолога до Тернополя. Досвід і знання дозволяють їй відкрити власну школу, але заважає перфекціонізм, зізнається Ірина. Ще одна велика мрія – відкрити в Олександрії власну кондитерську. Але для цього потрібен інвестор. Їй пропонували працювати у Львові, в Одесі. Але Ірині комфортніше в Олександрії – їй важко пристосовуватися до нових умов, а тут усе звично і комфортно. Процес виготовлення пряників і тортів проходить вдома на кухні. Ірина робить усе сама, без помічників. Зізнається: «Кулінарія – це те, без чого я вже не зможу жити. Проте у кожен рецепт я завжди вношу щось своє». Є у неї рецепти випічки без цукра і глютена, але найбільшим попитом користуються традиційні торти і пряники.

Історія Ірини надихає, тож учасниці бізнес-сніданку побажали їй розвитку та втілення мрій.

Поради від Ірини Маленко:

 • Ніколи не припиняйте мріяти. Але мрії ніщо без реальних справ. Якщо просто мріяти, сидячи на дивані, успіху не буде. Треба наполегливо працювати. Щодня.  
 • Жінка може бути щасливою, коли бачить результати своєї праці. Тому жінці просто необхідно займатися творчістю, рукоділлям – вишивати, малювати, шити, кулінарити  – це закладено у ній природою.
 • Чим би ви не займалися, завжди робіть усе з любов’ю. Справа, у яку вкладено душу, обов’язково буде успішною, все неодмінно вийде.
 • Досконалість не має меж, у кожного своє поняття ідеалу, тож треба постійно вдосконалюватися і розвиватися.
 • Найголовніше – до всього ставитися з позитивом, з будь-якої ситуації виносити для себе щось корисне.
 • НЕуспіху немає, є уроки і досвід. Без невдач немає розвитку, вони роблять нас сильнішими і розумнішими, виводять на новий рівень і допомагають знайти нових друзів. Я не сприймаю слово неуспіх. Навпаки, невдача – це ще більший успіх. Неуспіх – тренування для успіху.  Якщо не здаватися і йти вперед, з кожним разом все буде виходити все краще і краще. Приклад: я малюю пряник. Про запас щоразу малюю ще один. І другий вдається кращим, ніж перший – завжди.  
 • Не треба боятися взагалі нічого – просто йдіть вперед. Навіть якщо немає грошей і не бачиш перед собою перспектив.

Ірина Маленко стала третьою героїнею бізнес-сніданків від ГО «Інша Жінка» в Олександрії.  Раніше про свій «НЕуспіх» робповідали підприємець Інна Біланюк та лікар і Монтесорі-педагог Альона Галицька – вона, як попередній спікер, привітала Ірину квітами. Організатори зустрічі — Марина Дячук і Тетяна Тарасенко (ГО «Інша жінка», тренінговий центр «Мозаїка»).

Ірина Маленко: «Ніколи не припиняйте мріяти і робіть усе з любов’ю»

Для зустрічей на бізнес-сніданках «Інша жінка» обирає непересічних пані, які досягли результатів у своїй діяльності, стали успішними і готові поділитися власним досвідом і напрацюваннями, аби зміни на краще прийшли у життя кожної з учасниць заходу.

Мета діяльності «Іншої жінки» — розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність — запорукою економічного зростання в суспільстві.

Якщо Вам потрібна допомога або навпаки, Ви бажаєте запропонувати свої послуги, долучайтеся до громадського об`єднання «Інша Жінка», де кожна жінка може розраховувати на підтримку себе та реалізацію свого потенціалу.  Рушійний актив ГО «Інша Жінка» складають жінки, які є експертами у той чи іншій галузі, жінки, що досягли певних результатів у бізнесі, суспільній роботі, творчих проектах, мають досвід та готові ділитися ним, підтримувати інших та змінювати світ жінок на краще.

Про перший бізнес-сніданок можна почитати тут: Инна Беланюк: «Самый главный навык – умение выбирать» — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

3 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar