Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

ЦНАП надає послуги у «докарантинний» термін — набув чинності закон

80 Views
ЦНАП надає послуги у «докарантинний» термін — набув чинності закон

Попри карантин, адміністративні послуги громадянам повинні надаватися в термін, визначений законом. Затримка може бути не більше ніж на 30 днів.

У березні 2020 року Верховна Рада України ухвалила закон № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Документ серед іншого призупинив строки надання адміністративних послуг, починаючи з дня введення карантину.

Ця норма була введена для зменшення тиску на державні органи, які тільки починали переходити на нові «карантинні» умови роботи.

Водночас 10 жовтня 2021 року набув чинності закон № 1755-IX, яким внесено зміни до закону № 530-IX. Новим законом передбачено відновлення перебігу термінів надання адміністративних послуг, які були припинені на період встановлення карантину.

Тому подані в період карантину заяви повинні бути розглянуті в порядку черговості їх надходження. Термін розгляду не може перевищувати граничного — 30 днів.

ЦНАП надає послуги у «докарантинний» термін — набув чинності закон

ЦНАП Олександрії повідомляє, що розгляд заяв щодо надання адміністративних послуг, перебіг строків розгляду яких був зупинений за постановою Кабміну, здійснюється суб’єктами надання адміністративних послуг відповідно до черговості їх надходження.

Строк надання адміністративних послуг по таких заявах не може перевищувати граничного строку надання більше, ніж на 30 днів. Посадові особи, уповноважені надавати адміністративні послуги, несуть відповідальність, передбачену законом, за порушення визначеного строку надання адміністративних послуг.

Нагадуємо, ЦНАП в Олександрії працює з понеділка по четвер  з 8.00 до 17.00, у п`ятницю – з 8.00 до 15.30. Обідня  перерва – з 12.00 до 13.00. Гаряча телефонна лінія: (05235) 7-12-51, (068) 27-857-27.  

Раніше ми повідомляли: ЦНАП Олександрії застосовує шеринг — Zametka — Новости Александрии

Записатися до ЦНАП можна через Viber — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar