Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Світлана Калугіна: «Жінка має зрозуміти свою сутність і не дозволяти собою помикати»

90 Views
Світлана Калугіна: «Жінка має зрозуміти свою сутність і не дозволяти собою помикати»

Світлана Калугіна – 52 роки, журналістка, редакторка газети «Вісті Світловодщини», письменниця.  Особистий рекорд на Всеукраїнському чемпіонаті з пауерліфтингу – 140 кілограмів у становій тязі. Світлана – єдина жінка, яка підняла таку вагу у своїй віковій категорії.  Причому спортом почала займатися у майже 50 років. Заміжня, має сина та онучку.

 «Я звичайна людина, яка не ставить собі жодних заборон. Не соромлюся спробувати себе будь у чому, навіть незвичному для мене. Якщо не виходить, не впадаю в відчай  – якби не спробувала, не змогла б оцінити свої можливості. Коли робиш те, що до душі, що подобається – все виходить. Я отримую задоволення від чогось нового – того, що пробую вперше, намагаючись перемогти стереотипи і фобії.

Не люблю бути другою. Якщо за щось беруся, маю бути кращою. А якщо я не краща – шукаю ту сферу діяльності, де буду першою.

Секрет мого успіху – у характері. Наполегливість – це моє все. Це основа моїх досягнень у журналістиці, у спорті і у творчості.

Призначення кожної жінки – бути Жінкою. Не можна йти проти своєї природи, треба прислухатися до себе. Для мене жінка – це і окраса суспільства, і мама, яка виховує дітей з добром і ніжністю, і дружина, яка в першу чергу — підтримка для чоловіка, а не служниця.

Кожна жінка має зрозуміти свою сутність і не дозволяти собою помикати. А все інше прийде саме”.  

Аудіорозповідь Світлани про себе можно послухати ТУТ

Інтерактивна виставка-перфоманс «Моє Я» – це історії жінок, що надихають. Її втілили у життя жінки-членкині організації «Інша жінка» в Олександрії  спільно з Олександрійским гендерним інформаційним центром. Ми були першими, хто зібрав різних за професіями, життєвим досвідом, віком жінок, аби ділитися тим, у чому ми дійсно схожі, підтримувати, мотивувати.  

Нагадаємо,  фотовиставка-перфоманс «Моє Я», що проводиться в рамках проєкту “Гендер стосується кожного та кожної”, відкрилася в олександрійській художній галереї VashArt 5 вересня і діяла до кінця місяця. Її героїнями стали 10 успішних жінок. Окрім перегляду їхніх портретів, глядачі мали можливість можливість прочитати про персональні секрети успіху і цінності кожної жінки-героїні, послухати аудіорозповіді, надихнутися арт-об’єктами, що підсилювали візуальну складову виставки. Докладніше про виставку.

У жовтні виставка-перфоманс «Моє Я» переїхала до Кременчука, де до неї долучилися   11 кременчужанок, які  поділилися особистим – наважилися публічно і відверто розповісти свою історію. Жінки сподіваються своїм прикладом налаштувати інших на краще. Тож наразі у проєкті вже 21 учасниця з Олександрії, Світловодська, Петрового та Кременчука. Виставка у Кременчуці відкрилася 2 жовтня. Діятиме по 30-те, а потум рушить далі, і вже 31 жовтня у Полтаві відкриється у ЦНАПі за адресою: вулиця Соборності, 36. Там до проєкту долучаться інші учасниці. Наступний у маршруті – Харків.

Про інших учасниць виставки: Юлія Єремійчук: «Чим більше успішних жінок, тим швидше ламаються стереотипи» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Балашова: «Коли ми відкриті світу, зміни приходять у наше життя» — Zametka — Новости Александрии

Юлія Левандовська: «Оптимізм і здатність притягувати до себе людей — передумова успіху» — Zametka — Новости Александрии

Марія Дитинюк: «Лише у прийнятті всього ми отримуємо гармонію» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Чемерис: «Коли досягаєш мети, приходить баланс» — Zametka — Новости Александрии

Тетяна Тарасенко: «Бути справжньою, а не зручною» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Кабанова: «Бажання – те, що нами рухає. Будь собою і роби те, що приносить задоволення» — Zametka — Новости Александрии

Марина Дячук: «Головне – комфортно почувати себе у тій ролі, в якій хочеться, а не в тій, у якій «правильно» — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar