Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Марина Дячук: «Головне – комфортно почувати себе у тій ролі, в якій хочеться, а не в тій, у якій «правильно»

132 Views
Марина Дячук: «Головне – комфортно почувати себе у тій ролі, в якій хочеться, а не в тій, у якій «правильно»

Марина Дячук — 35 років, головна спеціалістка відділу розвитку територій Приютівської селищної ради, громадська діячка. Заміжня, мама двох дітей.   

  «Я сільська жінка, народилася, виросла і живу в селі Войнівці. Майже три роки працюю у селищній раді. Робота відповідальна і певною мірою творча. Займану посаду вважаю своїм особистим досягненням. Саме завдяки своїй працелюбності, небайдужості та наполегливості я там, де зараз є. До того п’ять років працювала бібліотекаркою у Войнівці. Люблю співати і виступати на сцені, вмію організовувати заходи. Спілкування з аудиторією для мене – задоволення.

Я реалізувалася не лише як спеціаліст, а й як громадська діячка: є членом жіночого клубу «Берегиня», секретарем Олександрійського відділу Українського географічного товариства, членкинею ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр», ініціатором створення Молодіжної ради у Войнівці. Головне для мене – відповідальність і небайдужість,  і це стосується усіх сфер життя. Мені допомагає віра у краще майбутнє, а ще – такі самі небайдужі, як і я, люди, що живуть поруч зі мною і готові змінювати на краще світ навколо себе.

Свобода і рівність  – це, в першу чергу, свобода вибору, можливість бути собою, самовиражатися. Я вважаю, що жінці, аби бути щасливою, потрібне відчуття внутрішньої гармонії  і наповненості. Тоді і весь простір навколо неї буде гармонійним, і люди, які поруч з нею, будуть щасливими, як і вона сама.

Стереотипи, які закладаються в нас від народження як рідними, так і соціумом, є головними чинниками, що перешкоджають жінці бути реалізованою і щасливою у тій ролі, в якій хочеться, а не в тій, у якій «правильно» і «треба».

Аудіорозповідь Марини про себе можна послухати ТУТ

Марина Дячук — героїня фотовиставки-перфоманса «Моє Я», що проходить у художній галереї VashArt (вулиця Чижевського, 8) до 30 вересня. Докладніше про виставку: «Моє Я»: виставка про успішних жінок — Zametka — Новости Александрии

Її героїнями стали 10 жінок з Олександрії та району, які самореалізуються у професії, політиці, бізнесі.  Чорно-білі світлини учасниць  супроводжуються короткими розповідями про особисті секрети успіху і цінності. Доступні також аудіозаписи інтерв’ю, які можна послухати, зісканувавши QR-код.

Крім того, своє Я жінки втілили в арт-об’єтах, що експонуються поряд зі світлинами. Згодом виставка буде експонуватися і в інших містах Україні, зокрема, у Кременчуці, Полтаві, Херсоні, Харкові. Вона буде доповнюватися новими фотопортретами і арт-об’єктами. Ініціативу організаторів можна підтримати фінансово – на виставці організовано добровільний збір коштів.

Проведення виставки-перфомансу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Про інших учасниць виставки:  Юлія Єремійчук: «Чим більше успішних жінок, тим швидше ламаються стереотипи» — Zametka — Новости Александрии

Юлія Левандовська: «Оптимізм і здатність притягувати до себе людей — передумова успіху» — Zametka — Новости Александрии

Марія Дитинюк: «Лише у прийнятті всього ми отримуємо гармонію» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Чемерис: «Коли досягаєш мети, приходить баланс» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Балашова: «Коли ми відкриті світу, зміни приходять у наше життя» — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

2 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar