Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Юлія Єремійчук: «Чим більше успішних жінок, тим швидше ламаються стереотипи»

135 Views
Юлія Єремійчук: «Чим більше успішних жінок, тим швидше ламаються стереотипи»

Юлія Єремійчук – мама двох дітей, лікарка за освітою і хлібороб за покликанням.  Працювала у Запорізькій районній лікарні, але у 2015 році переїхала до рідного села Щасливого на Олександрійщині. З 2019-го – голова фермерського господарства «Щасливе-Агро». Депутатка Попельнастівської громади. І… учасниця фотовиставки «Моє Я», що працює до 30 вересня у галереї VashArt.

«У мене є декілька рис характеру, які мені допомогли у житті. Це – працьовитість, цілеспрямованість, пунктуальність, честолюбство. Мабуть, я б не досягла того, що маю сьогодні, без допомоги і підтримки моєї родини. Саме сім’я є тією рушійною силою, що надихає мене працювати далі, досягати нових вершин. Це мої батьки і мої діти. Для мене діти  – не просто мої зменшені копії, частки моєї ДНК. Вони – мій «двигун», спонукають мене діяти щодня в режимі 24/7. Хочеться залишити нащадкам квітучу Україну, багате українське село, а не пустку чи руїну. 

Але є і те, що заспокоює душу. Немає нічого мелодійнішого і милозвучнішого для мене, ніж шурхіт достиглих колосків пшениці у полі, а потім звук, коли сиплеться зерно у бункер комбайна. Це мелодія багатства і процвітання нашої Батьківщини, симфонія моєї душі, що не дає скласти руки і змушує рік за роком сіяти, доглядати, ходити по вуха в пилюці вдень і вночі і отримувати від цього насолоду.

І хоча ми живемо в ХХІ столітті, професію хлібороба прийнято вважати суто чоловічою, жінок у ній обмаль, нас не сприймають серйозно. До сих пір є чоловіки, які вважають, що місце жінки на кухні. Хто придумав ці правила? А жінок про це запитали?

Щастя  кожного і кожної залежить від самореалізації. Для когось прибраний будинок, доглянуті діти і  смачний обід – вершина самореалізації, а для когось це тільки старт, бо людина мріє досягти значно більшого.

Я вважаю, що чим більше у сучасному суспільстві буде успішних жінок, тим швидше зламаються стереотипи і тим щасливішими будуть жінки».

Аудіорозповідь Юлії Єремійчук ТУТ.

Нагадаємо, виставка-перфоманс «Моє Я»  працює у художній галереї VashArt (вулиця Чижевського, 8) до 30 вересня. Її героїнями стали 10 жінок з Олександрії та району, які самореалізуються у професії, політиці, бізнесі.  Чорно-білі світлини учасниць  супроводжуються короткими розповідями про особисті секрети успіху і цінності. Доступні також аудіозаписи інтерв’ю, які можна послухати, зісканувавши QR-код.

Крім того, своє Я жінки втілили в арт-об’єтах, що експонуються поряд зі світлинами. Згодом виставка буде експонуватися і в інших містах Україні, зокрема, у Кременчуці, Полтаві, Херсоні, Харкові. Вона буде доповнюватися новими фотопортретами і арт-об’єктами. Ініціативу організаторів можна підтримати фінансово – на виставці організовано добровільний збір коштів.

Проведення виставки-перфомансу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Виставка буде доступною до 30 вересня. Докладніше про неї: «Моє Я»: виставка про успішних жінок — Zametka — Новости Александрии

Про інших учасниць виставки: Марія Дитинюк: «Лише у прийнятті всього ми отримуємо гармонію» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Чемерис: «Коли досягаєш мети, приходить баланс» — Zametka — Новости Александрии

Юлія Левандовська: «Оптимізм і здатність притягувати до себе людей — передумова успіху» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Балашова: «Коли ми відкриті світу, зміни приходять у наше життя» — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

2 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar