Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Ірина Чемерис: «Коли досягаєш мети, приходить баланс»

479 Views
Ірина Чемерис: "Коли досягаєш мети, приходить баланс"

У художній галереї VashArt (вулиця Чижевського, 8) діє виставка-перфоманс «Моє Я», героїнями якої стали 10 успішних жінок з Олександрії та району. Чорно-білі світлини героїнь супроводжуються короткими розповідями про особисті секрети успіху і цінності. Пропонуємо ексклюзивні — більш розширені розповіді жінок про себе, свою роль у суспільстві, силу і призначення, натхнення та джерело енергії.

Ірина Чемерис – заступниця Олександрійського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Заміжня, має сина. Захоплення – спорт і читання.

«Секрет успіху  має багато складових. Серед них важливі – людяність, віра в людей, допомога людям. Вони допомогли мені досягти того, що я маю. Багато людей запитують, чи хотіла б я іти далі, зробити кар’єру у політиці? Напевно, ні, — мене влаштовує моє місце проживання, я люблю Олександрію, мені подобається працювати тут, мрію не про кар’єрне зростання, а про глибину і зміцнення зв’язків з людьми, хочеться мати більше друзів і стати кориснішою для нашого міста.

Якщо говорити про призначення, думаю, я реалізувалася як дружина і мама. Але, звичайно, коли реалізуєшся ще й у роботі і своїх захопленнях, це робить тебе щасливою, багатогранною людиною. Сила кожної жінки – в її жіночності, у вмінні чути людей, говорити з ними, знаходити вихід із будь-якої ситуації. Моя сила – у вмінні почути людину. Доброта, чесність, щирість  – основні риси, які для мене важливі не тільки у собі, а й в інших людях. Допомагають мої творчі здібності, начитаність, вміння аналізувати і планувати.

Мене драйвить, коли багато роботи, я можу займатися одночасно багатьма стправами. Не вмію сидіти без діла і сумувати, мені треба йти вперед, щоб були нові задачі, перспективи. Тоді у мене багато ідей, проєктів, і я отримую від цього великий драйв.

Свобода для мене дуже важлива, це основа моєї діяльності як керівника і підлеглої. Не люблю, коли мене ставлять у рамки, це гнітить, я впадаю у розпач і не можу працювати в таких умовах. Рівність і свобода – це те, що дає розвиток, поступ вперед. Вибір є завжди. Якщо ти не можеш працювати у рамках, в які тебе ставлять, ти завжди можеш піти.

Відчуття щастя для кожного різне. Для мене щастя – це жити поруч з людьми, які тебе люблять, і яких любиш ти. Це рідні, друзі, колеги, які  підтримують. Це щастя моєї родини і задоволення від справи, яку я роблю. Це баланс внутрішнього світу і зовнішнього. Звичайно, щоб розвиватися, час від часу треба виходити з цього стану. Тому я ставлю нові цілі і завдання, рухаюся вперед сама і рухаю все, що мене оточує. А потім коли досягаю мети, приходить баланс, який приносить спокій. У ньому народжуються нові ідеї… і все починається спочатку!».

Аудіозапис з розповіддю Ірини про себе можна прослухати ТУТ.

Виставка буде доступною до 30 вересня. Докладніше про неї можна прочитати ТУТ: «Моє Я»: виставка про успішних жінок — Zametka — Новости Александрии

Далі будуть розповіді про інших героїнь.

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

4 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar