Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Юлія Левандовська: «Оптимізм і здатність притягувати до себе людей — передумова успіху»

300 Views
Юлія Левандовська: «Оптимізм і здатність притягувати до себе людей - передумова успіху»

Юлія Левандовська – кохана дружина і мама двох прекрасних хлопчиків  6 і 13 років. Разом із чоловіком заснувала сімейний бізнес – магазин «Медтехніка». Величезне задоволення приносить волонтерство: Юлія – голова громадської організації батьків дітей з інвалідністю «Серце матері». А ще Юлія — героїня фотовиставки «Моє Я». Ось що вона розповіла про себе і своє покликання:

«Я закінчила медичне училище, працювала за спеціальністю. У 2012 році стала старшою медичною сестрою інфекційного відділення і зрозуміла, що організаторська робота – це моє. Але так склалися життєві обставини, що мені довелося залишити улюблену роботу. Мій син живе з аутизмом. Наша сім’я, як і багато інших, де є діти з діагнозами, особливостями поведінки та розвитку, стикнулася з тотальним несприйняттям, небажанням зрозуміти дитину і нас. Було цілковите враження, що ми гості на цій планеті, і прав у нас немає. 

Моя теперішня діяльність вибрала мене сама – у силу мого характеру. У мене загострене почуття справедливості, що інколи заважає, оскільки на перший план виходять емоції. Я не боюся брати на себе відповідальність, цілеспрямована, впевнена у собі, наполеглива, стійка до невдач. У мене є величезне бажання постійно самовдосконалюватися,  вчитися, взаємодіяти з людьми, бути корисною,  бути підтримкою для батьків особливих дітей. Позитивно налаштовані люди заряджають інших оптимізмом, з ними хочеться мати справу. Їхня здатність притягувати до себе і є передумовою успіху. Так ми і створили нашу громадську організацію.

Колін Пауелл сказав: «Не існує такої речі, як секрет досягнення успіху. Не марнуйте часу на його пошуки. Успіх – це результат самовдосконалення, важкої роботи, винесення уроків із невдач, лояльність у відношенні до тих, на кого ти працюєш, і завзятість». Однак є «золотий ключик», який відмикає чарівні двері і полегшує дорогу до успіху: якщо ти знайдеш улюблену справу і присвятиш себе їй, складних завдань не буде, будуть лише цікаві. Робота перетвориться на задоволення.

Я щаслива людина. Моя сила у тому, що роблю свою справу щиро, з позитивним настроєм, з повною віддачею. Це бачать інші і долучаються. Завжди керуюся принципом: «Вчиняй так, як хочеш, аби  вчиняли з тобою».

Для мене свобода – це здатність і можливість думати, відчувати і діяти безперешкодно у будь-якій сфері життя відповідно до своїх інтересів, потреб, почуттів, смаків, цілей та ідеалів. А рівність – це насамперед про рівні можливості абсолютно для всіх, рівноправність у суспільстві, відсутність бар’єрів та стереотипів». 

Нагадаємо, виставка-перфоманс «Моє Я»  працює у художній галереї VashArt (вулиця Чижевського, 8) до 30 вересня. Її героїнями стали 10 жінок з Олександрії та району, які самореалізуються у професії, політиці, бізнесі.  Чорно-білі світлини учасниць  супроводжуються короткими розповідями про особисті секрети успіху і цінності. Доступні також аудіозаписи інтерв’ю, які можна послухати, зісканувавши QR-код.

Крім того, своє Я жінки втілили в арт-об’єтах, що експонуються поряд зі світлинами. Згодом виставка буде експонуватися і в інших містах Україні, зокрема, у Кременчуці, Полтаві, Херсоні, Харкові. Вона буде доповнюватися новими фотопортретами і арт-об’єктами. Ініціативу організаторів можна підтримати фінансово – на виставці організовано добровільний збір коштів.

Проведення виставки-перфомансу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Аудіорозповідь Юлії ТУТ.

Про інших учасниць виставки: Ірина Балашова: «Коли ми відкриті світу, зміни приходять у наше життя» — Zametka — Новости Александрии

Марія Дитинюк: «Лише у прийнятті всього ми отримуємо гармонію» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Чемерис: «Коли досягаєш мети, приходить баланс» — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar