Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Марія Дитинюк: «Лише у прийнятті всього ми отримуємо гармонію»

163 Views
Марія Дитинюк: «Лише у прийнятті всього ми отримуємо гармонію»

Героїня виставки «Моє Я» Марія Дитинюк – мама, дружина, арт-терапевт, тренер, художниця, власниця студії «Пізнай себе через АRТ» у Вінниці, учасниця шоу «Україна має талант», «Місіс Добре серце», спікерка міжнародних фестивалів та форумів. Проводить індивідуальні заняття та майстер-класи з гармонізації стану через творчість, а також виїзні ретрити та курси онлайн. Допомагає створювати ресурсні картини.

«Я сфокусована на моєму внутрішньому світі, бо лише він створює реальність, яку я бачу навколо себе. Прислуховуюся до почуттів, умію трансформувати їх, якщо мені не подобається певний стан. Роблю через «Хочу», а не «Потрібно».

Довіряю світу. Якщо зараз щось не отримую, значить, попереду чекає щось краще. Знаю, що мій шлях благословен, як і шлях кожного. Якщо відчуваю імпульс нової ідеї, то відразу дію. Бо внутрішня цілісність – від слова ціль. Постійно у русі. Не планую майбутнє, але чітко знаю свій напрямок, що йде від серця. 

Я впевнена, що ВСІ люди, що нас оточують – це Янголи, які зустрічаються у житті не випадково. Вони віддзеркалюють наше відношення до самих себе та вказують на зону зростання. Тому я ніколи не ображаюсь, а лише відчуваю вдячність.

Лише у прийнятті всього ми отримуємо баланс та гармонію. Не варто ділити світ на чорне і біле — все так, як має бути.

Це лише моя відповідальність – любити себе, підтримувати, хвалити, піклуватися про себе, наповнювати ресурсом. Живу без очікувань. Насолоджуюсь життям у моменті «тут і зараз» та по-справжньому кайфую від своєї діяльності, а саме – міксу психології та мистецтва”.

Аудіозапис з розповіддю Марії про себе можна послухати ТУТ.

Нагадаємо, виставка-перфоманс «Моє Я»  працює у художній галереї VashArt (вулиця Чижевського, 8) до 30 вересня. Її героїнями стали 10 жінок з Олександрії та району, які самореалізуються у професії, політиці, бізнесі.  Чорно-білі світлини учасниць  супроводжуються короткими розповідями про особисті секрети успіху і цінності. Доступні також аудіозаписи інтерв’ю, які можна послухати, зісканувавши QR-код.

Крім того, своє Я жінки втілили в арт-об’єтах, що експонуються поряд зі світлинами. Згодом виставка буде експонуватися і в інших містах Україні, зокрема, у Кременчуці, Полтаві, Херсоні, Харкові. Вона буде доповнюватися новими фотопортретами і арт-об’єктами. Ініціативу організаторів можна підтримати фінансово – на виставці організовано добровільний збір коштів.

Проведення виставки-перфомансу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Читайте також: Ірина Чемерис: «Коли досягаєш мети, приходить баланс» — Zametka — Новости Александрии

Мария Дытынюк: «Доверяйте миру. Если сейчас что-то не получается, значит, впереди вас ждёт лучшее» — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

2 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar